Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

Ostateczna prośba o podanie rozmiarów koszulek!

Dodano 15.03.2018, godz. 18:53

Kochani,

 

jeśli chodzi o gadżety, wszystko jest już niemal gotowe. Niemniej kilka osób nadal nie podało mi rozmiarów koszulek, które mam dla nich przygotować. Czekam na tę informację już prawie miesiąc, a do niektórych wysłałam już trzeciego maila w tej sprawie. Bardzo proszę - jeśli ktoś jeszcze mi nie odpowiedział, niech zrobi to czym prędzej. Sprawa z koszulkami jest o tyle ważna, że zamawiam je wszystkie razem, hurtowo i potem nie będzie można ich wymienić. Wykonanie jednej koszulki osobno bardzo podnosi koszty całej operacji, tak jak i zwracanie koszulek już zrobionych, więc chciałabym, aby zostały wykonane w odpowiednich rozmiarach i żeby nikt nie był potem niezadowolony.

 

Bardzo Wam dziękuję :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marta Kurek

Dodano: 15.03.2018, 20:21
  Yuzuki
Yuzuki
Ja nie jestem pewna pod jakie gadżety się łapię,bo mi nie pokazuje całej mojej listy nagród w profilu, a już nie pamiętam co miałam :D a być może to ja blokuje ^^"

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07