Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

PAMIĄTKOWY ALBUM ZE ZDJĘCIAMI :)

Dodano 27.05.2018, godz. 15:20

Drodzy Wspierający! 

 

Mam nadzieję, że przesyłki dotarły już do wszystkich, nawet do tych, którym zostały wysłane z opóźnieniem :) Zostały mi 4 osoby, które jeszcze nie podały swojego adresu i nie odpowiadają na maile, więc jeśli ta wiadomość do nich dotrze, to proszę o kontakt. Gdyby ktoś miał do mnie jakąś sprawę związaną ze swoimi nagrodami, niech się w żaden spoób nie krępuje i pisze! W najbliższych dniach chciałabym zrobić album ze zdjęciami, które część z Was mi przysłała. Zdjęcia będą podpisane imieniem osoby, która je zrobiła - gdyby ktoś sobie tego nie życzył, to bardzo proszę mi zgłosić. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dosłać swoje zdjęcie, cały czas jest taka możliwość :) No i chciałabym Was jeszcze raz poprosić o przesyłanie mi swoich opinii na temat książki. To bardzo ważne i ogromnie mi pomaga - wieść się niesie i smoki docierają coraz dalej :)

 

Bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

Marta 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07