Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Kurek

Marta Kurek

Kraków, Poland

Nazywam się Marta Kurek, mam 20 lat i jestem autorką książki "Szał Vandy": fantastyczno - przygodowej powieści na motywach legend Krakowa i nie tylko. Mój projekt możecie obejrzeć i wesprzeć tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19966 PLN z 18000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017.

'Szał Vandy' - fantastyczna powieść Marty Kurek

PRZYPOMNIENIE O WYSYŁCE NAGRÓD

Dodano 05.06.2018, godz. 22:25

Kochani Wspierający! 

 

Dziś wróciło do mnie kilka paczek, które nie zostały odebrane w terminie po dostarczeniu awizo. Bardzo proszę - sprawdzajcie skrzynki, bo ja te paczki muszę teraz wysłać po raz kolejny. Dodatkowo chciałabym Was poprosić, żebyście mi zgłaszali, jeśli ktoś swojej przesyłki nie dostał. To ważne, bo nie chciałabym, żebyście się czuli oszukani albo zignorowani w przypadku jakichś niedopatrzeń. Mam bardzo wiele na głowie, więc nie zawsze odpowiadam natychmiast i warto się przypominać ze swoją sprawą :) 

 

Na koniec chciałabym jeszcze powiedzieć, że w ten piątek o godzinie 18 odbędzie się moje kolejne spotkanie autroskie, na które serdecznie zapraszam osoby z Krakowa i nie tylko. Widzimy się w Klubie Dziennikarzy pod Gruszką :D Mam wielką nadzieję, że wpadniecie, bo tym razem będzie można zostać dłużej niż po premierze :) 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Kurek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2017 19:07