Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Cały Świat

Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Po wybuchu pandemii, zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy. Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.
Tak powstają: PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12760 PLN z 33000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

38%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020.

TWORZYMY WIRTUALNĄ PRZESTRZEŃ DO WSPÓLNYCH PODRÓŻY

RSS

DZIĘKUJEMY ZA DOTYCHCZASOWE WSPARCIE Dodano 05.08.2020, godz. 4:18

Witajcie, 

W tej specjalnej aktualizacji chcemy Was z całego serca pozdrowić i podziękować za dotychczasowe wsparcie w projekcie Przewodnicy Bez Granic! Dzięki Wam nasza inicjatywa jest dużo silniejsza i za tą jedność bardzo dziękujemy. 

Chcemy Wam przedstawić dotychczasowe efekty naszej pracy w kwestii rozwoju przełomowej platformy Przewodnicy Bez Granic. Wystarczy klikąć! To nasze dotychczasowe dzieło! Jesteśmy coraz większą rodziną przewodników i podróżników! Dzięki Wam szanse na rozwój naszego projektu rosną! 

Strona www, którą się z Wami dzielimy to tylko początek naszej pracy. Czeka nas jeszcze długa droga dynamicznego rozwoju oraz wielu zmian w celu zapewnienia Wam perekcyjnego dostępu zarówno do wiedzy jak i samej bazy kontaktów do znakomitych i sprawdzonych polskich przewodników. Za dotychczasową więdzę serdecznie dziękujemy. 

Nasza akcja wciąż trwa, mamy dla Was wciąż dużo super nagród!

Ściskamy mocno i bardzo dziękujemy

WASI PRZEWODNICY BEZ GRANIC 

WYJĄTKOWE POCZTÓWKI Z LIZBONY AUTORSTWA ARTYSTKI SYLWII LA! Dodano 24.07.2020, godz. 19:34

 

Niepowtarzalne i unikatowe ręcznie robione pocztówki z Lizbony! Ich autorka Sylwia La to polska artystka i plastyczka mieszkająca w Lizbonie. Portugalia to jej artystyczny dom. Każda namalowana przez nią pocztówka to małe i osobiste dzieło sztuki! Jej styl charakteryzuje się dużą wrażliwością oraz kreatywnością. Sylwia specjalnie na poczet akcji przygotowała specjalne i jedyne w swoim rodzaju kartki. Mamy ich TYLKO 3 więc kto pierwszy ten lepszy! Zobaczcie jakieś są piękne! Zapraszamy super serdecznie. 

 

 

JUŻ WKRÓTCE NAGRODY ZE SRI LANKI ! Dodano 21.07.2020, godz. 17:54

Herbata, przyprawy i wiele innych niespodzianek !

 

 

ABSOLUTNIE NIESAMOWITE NAGRODY PROSTO Z MEKSYKU Dodano 21.07.2020, godz. 17:54

Przewodnicy bez granic mają swoich ludzi i przyjaciół na całym świecie. Agnieszka - jedna z naszych przewodniczek z Meksyku, na rzecz projektu przekazała wyjątkowe nagrody: oryginalne branzoletki z koralodrzewa, wytwarzane przez malutkie rączki meksykańskich dzieci i sprzedawane na granicy z Gwatemalą oraz 1 typowy likier na bazie agawy mezcalowej z guayaba. W czasach, kiedy tak trudno jest podróżować, dzięki tym niezwykłym suwenirom, będziesz miał możliwość dotknąć, posmakować i poczuć meksykańskie klimaty. Ale spiesz się, bo ta nagroda jest limitowana!

 

 

 

 

Dodano: 28.07.2020, 16:01
PRZEWODNICY BEZ GRANIC
PRZEWODNICY BEZ GRANIC
Ponieważ meksykańskie nagrody wzbudzimy duże zainteresowanie, nasza przewodniczka Agnieszka, dorzuciła jeszcze 3 niezwykłe bransoletki.

Kolejna niezwykła osoba wspiera nasz projekt Dodano 17.07.2020, godz. 12:31

Wspaniała artystka Ania Brzozowska ofiarowała nam swoje 2 płyty z autografem.  Ania to urodzona w Polsce, a mieszkająca w Barcelonie piosenkarka, autorka tekstów, muzyki i skrzypaczka. To niezwykła okazja, żeby zdobyc jej płytę, a jednocześnie wesprzeć projekt PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Fani opisują muzykę Ani jako emocjonalną, elegancką, inspirującą, kojącą i bajkową.  Opisują także jej głos jako wyjątkowy, anielski, pełen duszy i namiętności jednocześnie. Jej muzyka to eteryczna mieszanka łącząca wpływy soul, pop-folk, world, celtic,  i neo klasyczne. Możesz spodziewać się mieszanki muzyki autorskiej oraz oryginalnych przeróbek coverów. Zapraszamy na stronę Ani: https://aniabmusic.com

ZDJĘCIA MARCELINY POSZŁY JAK ŚWIEŻE BUŁKI Dodano 16.07.2020, godz. 20:35

Kochani wspierający! Wczoraj otrzymaliśmy od młodej, utalentowanej fotografki Marceliny Sosnowskiej 3 niezwykłe zdjęcia, które zniknęły w oka mgnieniu. Ale okazało się, że jest więcej chętnych i Marcelina zdecydowała się przekazać na nagrody 3 kolejne zdjęcia! To cudowna wiadomość! Wszystkim szczęśliwcom, któym udało się zdobyć zdjęcia wysyłamy gorące podziękowania za wsparcie. 

Oto niektóre przykłady zdjęć, spośród których możesz wybrać coś dla siebie :)

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020 16:04