Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Cały Świat

Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Po wybuchu pandemii, zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy. Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.
Tak powstają: PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12760 PLN z 33000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

38%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020.

TWORZYMY WIRTUALNĄ PRZESTRZEŃ DO WSPÓLNYCH PODRÓŻY

DZIĘKUJEMY ZA DOTYCHCZASOWE WSPARCIE

Dodano 05.08.2020, godz. 4:18

Witajcie, 

W tej specjalnej aktualizacji chcemy Was z całego serca pozdrowić i podziękować za dotychczasowe wsparcie w projekcie Przewodnicy Bez Granic! Dzięki Wam nasza inicjatywa jest dużo silniejsza i za tą jedność bardzo dziękujemy. 

Chcemy Wam przedstawić dotychczasowe efekty naszej pracy w kwestii rozwoju przełomowej platformy Przewodnicy Bez Granic. Wystarczy klikąć! To nasze dotychczasowe dzieło! Jesteśmy coraz większą rodziną przewodników i podróżników! Dzięki Wam szanse na rozwój naszego projektu rosną! 

Strona www, którą się z Wami dzielimy to tylko początek naszej pracy. Czeka nas jeszcze długa droga dynamicznego rozwoju oraz wielu zmian w celu zapewnienia Wam perekcyjnego dostępu zarówno do wiedzy jak i samej bazy kontaktów do znakomitych i sprawdzonych polskich przewodników. Za dotychczasową więdzę serdecznie dziękujemy. 

Nasza akcja wciąż trwa, mamy dla Was wciąż dużo super nagród!

Ściskamy mocno i bardzo dziękujemy

WASI PRZEWODNICY BEZ GRANIC 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020 16:04