Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Cały Świat

Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Po wybuchu pandemii, zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy. Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.
Tak powstają: PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12760 PLN z 33000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

38%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020.

TWORZYMY WIRTUALNĄ PRZESTRZEŃ DO WSPÓLNYCH PODRÓŻY

ZDJĘCIA MARCELINY POSZŁY JAK ŚWIEŻE BUŁKI

Dodano 16.07.2020, godz. 20:35

Kochani wspierający! Wczoraj otrzymaliśmy od młodej, utalentowanej fotografki Marceliny Sosnowskiej 3 niezwykłe zdjęcia, które zniknęły w oka mgnieniu. Ale okazało się, że jest więcej chętnych i Marcelina zdecydowała się przekazać na nagrody 3 kolejne zdjęcia! To cudowna wiadomość! Wszystkim szczęśliwcom, któym udało się zdobyć zdjęcia wysyłamy gorące podziękowania za wsparcie. 

Oto niektóre przykłady zdjęć, spośród których możesz wybrać coś dla siebie :)

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020 16:04