Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Cały Świat

Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Po wybuchu pandemii, zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy. Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.
Tak powstają: PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12760 PLN z 33000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

38%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020.

TWORZYMY WIRTUALNĄ PRZESTRZEŃ DO WSPÓLNYCH PODRÓŻY

Kolejna niezwykła osoba wspiera nasz projekt

Dodano 17.07.2020, godz. 12:31

Wspaniała artystka Ania Brzozowska ofiarowała nam swoje 2 płyty z autografem.  Ania to urodzona w Polsce, a mieszkająca w Barcelonie piosenkarka, autorka tekstów, muzyki i skrzypaczka. To niezwykła okazja, żeby zdobyc jej płytę, a jednocześnie wesprzeć projekt PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Fani opisują muzykę Ani jako emocjonalną, elegancką, inspirującą, kojącą i bajkową.  Opisują także jej głos jako wyjątkowy, anielski, pełen duszy i namiętności jednocześnie. Jej muzyka to eteryczna mieszanka łącząca wpływy soul, pop-folk, world, celtic,  i neo klasyczne. Możesz spodziewać się mieszanki muzyki autorskiej oraz oryginalnych przeróbek coverów. Zapraszamy na stronę Ani: https://aniabmusic.com

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020 16:04