Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Cały Świat

Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Po wybuchu pandemii, zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy. Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.
Tak powstają: PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12760 PLN z 33000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

38%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020.

TWORZYMY WIRTUALNĄ PRZESTRZEŃ DO WSPÓLNYCH PODRÓŻY

ABSOLUTNIE NIESAMOWITE NAGRODY PROSTO Z MEKSYKU

Dodano 21.07.2020, godz. 17:54

Przewodnicy bez granic mają swoich ludzi i przyjaciół na całym świecie. Agnieszka - jedna z naszych przewodniczek z Meksyku, na rzecz projektu przekazała wyjątkowe nagrody: oryginalne branzoletki z koralodrzewa, wytwarzane przez malutkie rączki meksykańskich dzieci i sprzedawane na granicy z Gwatemalą oraz 1 typowy likier na bazie agawy mezcalowej z guayaba. W czasach, kiedy tak trudno jest podróżować, dzięki tym niezwykłym suwenirom, będziesz miał możliwość dotknąć, posmakować i poczuć meksykańskie klimaty. Ale spiesz się, bo ta nagroda jest limitowana!

 

 

 

 

Dodano: 28.07.2020, 16:01
PRZEWODNICY BEZ GRANIC
PRZEWODNICY BEZ GRANIC
Ponieważ meksykańskie nagrody wzbudzimy duże zainteresowanie, nasza przewodniczka Agnieszka, dorzuciła jeszcze 3 niezwykłe bransoletki.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020 16:04