Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC

Cały Świat

Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Po wybuchu pandemii, zbliżyła nas do siebie sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. Odebrano nam ulice, które są naszym terenem działania, a osobom, które mogą nas słuchać utrudniono podróżowanie. Ale tak łatwo się nie poddajemy. Postanowiliśmy zbudować wspólnotę ludzi, których łączy pasja poznawania świata.
Tak powstają: PRZEWODNICY BEZ GRANIC.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12760 PLN z 33000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

38%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020.

TWORZYMY WIRTUALNĄ PRZESTRZEŃ DO WSPÓLNYCH PODRÓŻY

WYJĄTKOWE POCZTÓWKI Z LIZBONY AUTORSTWA ARTYSTKI SYLWII LA!

Dodano 24.07.2020, godz. 19:34

 

Niepowtarzalne i unikatowe ręcznie robione pocztówki z Lizbony! Ich autorka Sylwia La to polska artystka i plastyczka mieszkająca w Lizbonie. Portugalia to jej artystyczny dom. Każda namalowana przez nią pocztówka to małe i osobiste dzieło sztuki! Jej styl charakteryzuje się dużą wrażliwością oraz kreatywnością. Sylwia specjalnie na poczet akcji przygotowała specjalne i jedyne w swoim rodzaju kartki. Mamy ich TYLKO 3 więc kto pierwszy ten lepszy! Zobaczcie jakieś są piękne! Zapraszamy super serdecznie. 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 27.08.2020 16:04