Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

RSS

Wracam do Indii! - przynajmniej muzycznie :) Dodano 26.05.2017, godz. 19:03

Witajcie!

Część z Was jest ze mną w stałym kontakcie, czy to osobistym, czy przez kanały społecznościowe, więc mniej więcej wiecie, co u mnie słychać, ale pewnie wszystkich Was i tak zaskoczę! He he! :) Zanim jednak przejdę do rzeczy, to muszę jeszcze wspomnieć, że cały czas bardzo miło i ze wzruszeniem wspominam tę zorganizowaną już prawie dwa lata temu akcję crowdfundingową na rzecz nagrania EP-ki "Wieloryby i syreny", którą tak licznie i hojnie wsparliście. Ogromne dzięki po stokroć! :)

Minęło trochę czasu i nadeszły zmiany. Jak niektórzy z Was wiedzą, chociażby z facebooka, rozstałem się programem "Taniec z gwiazdami" oraz podjąłem decyzję o stopniowym odchodzeniu z tzw. świata mainstreamu, by zająć się własną muzyką oraz projektami, które są bliskie moim zainteresowaniom muzycznym. Zacząłem je stopniowo realizować i jednym z pierwszych projektów, który mam przyjemność robić jest nagranie płyty z zespołem Healing Incantation - duetem instrumentalnym w składzie Adam Słupczyński (tabla) i Tomasz "Ragaboy" Osiecki (sitar, dilruba), grającym klasyczną muzykę indyjską, który ma na koncie już jedną płytę.

Zachęcam Was do poczytania sobie o tym projekcie i posłuchania naszego nagrania live (Ragi Yaman) na poniższej stronie:

https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1363,plyta-michal-rudas--healing-incantation

Jeśli podoba się Wam to, co robimy to zapraszam Was do wsparcia naszego projektu na podobnych zasadach, jak poprzednio, czyli m.in. za każde wsparcie jest nagroda :)
Tym razem jednak nasza akcja jest na portalu OdpalProjekt.pl i wszystkie pieniądze, które są wpłacane na nasz projekt trafią do nas, bez względu na to, czy uda się zebrać założoną kwotę, czy nie.

Bardzo liczę na Wasze wsparcie :)

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś
PREMIERA teledysku do piosenki „Kołysanka dla wojownika” Dodano 29.02.2016, godz. 16:24

PREMIERA teledysku do piosenki „Kołysanka dla wojownika” z mojej najnowszej EP-ki "Wieloryby i syreny"!

https://www.youtube.com/watch?v=qiMrLs37QeA

Kochani!
Wreszcie mogę zaprezentować Wam owoc moich muzyczno-filmowych działań.
Teledysk nakręciliśmy już prawie pół roku temu, we wrześniu, w samym centrum Warszawy. To obraz, który powstał według mojego pomysłu, a zrealizowała go grupa Tadam (reżyseria: Olga Czyżykiewicz, zdjęcia: Adam Romanowski, montaż: Paweł Romanowski). W teledysku występuję razem z niezastąpionym i genialnym gitarzystą Łukaszem Chylińskim, z którym razem skomponowaliśmy ten utwór.

Przypominam, że teledysk ten został nakręcony dzięki środkom zebranym przez Was na portalu Polak Potrafi! Dziękuję Wam bardzo jeszcze raz! :)

A na koniec kilka słów ode mnie na temat przesłania tego utworu:
Zdarza się czasem, że wojownik przegrywa walkę, ale czy zawsze po upadku musi on poderwać się z kolan, otrzepać i walczyć dalej? Chciałbym by „Kołysanka dla wojownika” uczyła nas wszystkich, jak przyjmować porażki i przekonywała, że człowiek nie musi walczyć nieustająco, ale ma prawo upaść, a czasem odpuścić.Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie ukojenie i będzie idealną kołysanką dla wszystkich współczesnych wojowników - ludzi ambitnych i pracowitych, którzy mają odwagę walczyć o swoje marzenia.

PODZIĘKOWANIA DLA WSPIERAJĄCYCH MOJĄ AKCJĘ NA "POLAK POTRAFI" Dodano 07.02.2016, godz. 19:16

PODZIĘKOWANIA DLA WSPIERAJĄCYCH MOJĄ AKCJĘ NA "POLAK POTRAFI"

Po gorączce związanej z premierą mojej EP-ki "Wieloryby i syreny" nadszedł czas, by na spokojnie podziękować wszystkim tym, którzy wsparli finansowo nagranie mojego albumu (EP-ki) „Wieloryby i syreny” w ramach akcji organizowanej przeze mnie na portalu Polak Potrafi latem 2015r.
Nie będę ukrywał, że nie byłem do końca pewien, czy uda się zebrać fundusze na nagranie tej płyty, ale ostatecznie akcja zakończyła się sukcesem a nawet udało się zebrać 108% wnioskowanej kwoty! :) Dzięki temu, oprócz realizacji nagrań w studiu, udało się sfinansować również produkcję teledysku do jednej z piosenek, którego premierę zaplanowałem na nieco później.
Ta udana akcja jest dla mnie dowodem na to, że mam wokół siebie wielu ludzi, którym zależy na tym, bym tworzył i nagrywał i którzy rozumieją, że los artystów zależy w bezpośredni sposób od ich odbiorców. Bez Waszego wsparcia nie udałoby się nagranie tej EP-ki. To dla mnie bardzo pokrzepiające i zachęcające do dalszej pracy. Dodatkowo cieszę się bardzo, że przy okazji prowadzenia tej akcji mogłem mieć kontakt z tyloma fantastycznymi osobami i otrzymać oprócz środków finansowych, tak wiele dowodów uznania dla mojej twórczości. Dziękuję Wam za to! :)

A podziękować za wsparcie finansowe chciałbym następującym osobom: Magdalena Michalak, Mariola Marko, Rafał Rudaś, Piotr Balicki, Aleksandra Tchórz, Malwina Chojnacka, Agnieszka Yogo Jankowska, Paulina Szczygielska, Klaudia Kąca, Gabriela Panasiuk, Joanna Pisarek, Sebastian Gabryś,Elżbieta Galus, Natalia Pietrzyk, Paulina Dostatnia, Michał Knapczyk, Anna Kazek, Kasia Maciejczyk, Małgorzata Błaszczyk,
Monika Sobańska, Rafał Szary, Magdalena Chmiel, Witek Stasierowski, Jagoda Smolińska, Anna Wyrzykowska, Maria Lenart, Anna Domańska, Kasia Wojtczak, Iwona Zuchniak, Paweł Klamka, Patrycja Kamińska, Dominika Sydney, Marek Dziedzic, Radek „Puma” Muczyński, Marcelina Woźna, Piotr Arszenik,
Marek Dębski i grupa M-D-M, Basia Pochopień, Ewelina Kłosowska, Artur Skraskowski, Basia Szafraniec i Rysiek Wolbach, Magdalena Maciejewska, Daniel Kubisz, Ewa Wierzbicka, Beata Zdunek, Barbara Dąbrowska, Michał Paździor, Piotr Gołąb, Wojciech Pieprzyca, Agnieszka Budyńska-Sun, Aneta Strełkow-Binkowska, Daniel Świdurski, Katarzyna Pracuch, Sylwia Doniec-Włodarczyk, Marcin Dąbrowski, Ela Szkudlarek, Magdalena Kochanowska, Agnieszka Kupzok, Magdalena Popławska, Anetta Selwesiuk, Kasia Kurdej, M.K.A.M Pająk, Dominika Kieta, Błażej Drab, Anna Grabowska, Stanisława Gnyla,
Tomasz Krynicki,
Dominik Wieder, Grzegorz Piekacz, Ewa Brochocka, Damian Maliszewski, Michał Czulak, Piotr Janas, Grzesiek Lepianka, Arek Lewandowski, Janusz Kocemba, Agnieszka Noga, Ewelina Baranowska, Ela Chachlowska, Beata Szmyd, Janek Stokowski, Joanna Wódkiewicz, Dorota Witorzeńć, Ewa Macios, Magdalena Cwalińska, Weronika Grozdew-Kołacińska, Kasia Kazała, Franek Szajrych, Tomasz Motyka, Damian Nosal, Agata Stawarz, Ola Bieńkowska, Renata Niewęgłowska, Anetta Łopatkiewicz, Piotr Maliszewski, Justyna Gardziel, Michał Matuszczyk, Kasia Wagasewicz, Marian Bartosik, Piotr Pieron i zespół Pro Modern, Bolesław Brandel, Przemysław Pasterczyk, Zbigniew Prażmowski, Maria Wciślak, Piotr Pytel,
Ewa Pałacz, Mirosław Wojciech Kacprzak, Kasia Malewicz, Paweł Usarek, Tomek Szymuś, Bożena Szabłowska, Krzysztof Jakubowski, Ola Kozłowicz-Wysocka, Urszula Wocial, Rafał Wajda, Ewelina Kordy, Elżbieta Rudaś, Kasia Wilk, Ela Galus, Agata Dąbrowska, Maciek Saskowski, Monika Sobańska,Artur Chamski, Wojtek Dziemiński, Ewelina Krasuska,
Irmina Suska, Iwona Rzeszut, Ilona Chylewska, Marta Godlewska, Elżbieta Jancewicz, Patrycja Gola, Teresa Styczyńska, Kinga Gajda, Sławek Madziar, Ewa Rahman, Kacper Kozłowski, Justyna Wojtkowiak, Jarek Wist, Stanisław Ziętek, Filip Cembala, Adam Krylik, Grzegorz Kwiaton, Lucyna Bobkowicz-Lewartowska, Tomasz „Ragaboy” Osiecki, Agata Czader, Agnieszka vel Magnes, Marta Kijuk, Ilona Szewczyk, Anna Szewczyk, Paweł Szalak, Zbigniew Pluta, Kasia Wysocka,

ps. Jeśli ktoś z Was nie otrzymał obiecanej nagrody, proszę o informację. Proszę również o sprawdzenie w skrzynce pocztowej SPAM, czy tam nie ma jakiejś wiadomości z nagrodą ode mnie. Jeśli nie ma, to oczywiście mogę przesłać nagrody (linki do ściągnięcia, mp3, linki do YT itd.) jeszcze raz. Ważne jest dla mnie to, żebyście wszyscy byli zadowoleni z udziału w tej akcji :) Pozdrawiam. Michał

PREMIERA TELEDYSKU do piosenki RAJ SONG Dodano 02.02.2016, godz. 9:28

Dzień dobry!

Zapraszam Was do obejrzenia teledysku do drugiego singla pt. "Raj song", promującego mój nowy album-EP, który również dziś ma swoją oficjalną premierę! :)

https://www.youtube.com/watch?v=OYEIonU1qIk&feature=youtu.be

Autorem scenariusza i reżyserem klipu jest Olga Czyżykiewicz, a główne role zagrali i stworzyli choreografię: Sandy Rzeźniczak i Maniek Kotarski.

To dla mnie i twórców bardzo szczególny dzień, bo możemy zaprezentować Wam coś wyjątkowego i dla każdego z nas bardzo osobistego.

Życzę Wam wspaniałych doznań i wielu wzruszeń.

Pozdrawiam

Koncert promocyjny - Warszawa 19.02 Dodano 08.01.2016, godz. 21:06

Witajcie!
Serdecznie zapraszam wszystkich na wyjątkowy koncert "Wieloryby i syreny" promujący mój nowy album o tej samej nazwie.
Koncert odbędzie się 19.02.2016 w Warszawie w klubie Progresja o godz.20. Adres: Fort Wola 22 (obok centrum handlowego Fort Wola). Wejście od g.19, miejsca nienumerowane.
 
Koncert będzie specjalnie przygotowanym na tę okazję widowiskiem wizualno-świetlnym, wzbogaconym o występ taneczny. Szczegółowe informacje o koncercie oraz jak zakupić bilety w treści wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/963566340377311/
lub na stronie klubu: http://progresja.com/events/michal-rudas/

Na tych z Was, którzy wspierając mój projekt, wybrali pakiet z zaproszeniem na koncert, czekają oczywiście podwójne zaproszenia na ten koncert :) Wysłałem już do Was maila w tej sprawie.

Tymczasem premiera płyty zbliża się już wielkimi krokami. Póki co czekam jeszcze na dostarczenie płyt z tłoczni i gdy tylko je otrzymam, a pewnie będzie to miało miejsce za około tydzień, to od razu wysyłam jeszcze ciepłe egzemplarze do tych, którzy nabyli je już tutaj :)

Dla pozostałych osób będzie możliwość zakupu płyty od 2.02, czyli daty oficjalnej premiery. Płyta będzie dostępna tylko w wybranych sklepach internetowych ( nie będzie jej w Empiku). Odpowiednio wcześniej podam bezpośrednie linki do zakupu.

Serdecznie pozdrawiam

Michał


Życzenia Świąteczne i garść aktualności Dodano 22.12.2015, godz. 9:03

Witajcie moi Drodzy,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam życzyć, abyście doświadczali prawdziwej miłości, dobroci i jedności. Niech to, co się dzieje na świecie oraz w naszym kraju nie niszczy relacji między nami, ale niech jeszcze bardziej motywuje nas do tego, by obdarowywać się nawzajem zroumieniem, miłością i ciepłem, bo tego szczególnie potrzebujemy w tych trudnych, pełnych różnorakich konfliktów czasach.

Przy okazji mam dla Was garść wiadomości związanych z nowym albumem.
Aktualnie finalizujemy etap miksów, a za chwilę nastąpi etap końcowy, czyli mastering. Projekt okładki płyty jest już gotowy i już w tym momencie rusza drukowanie i tłoczenie płyt. Zapowiada się pięknie! :)
Premiera medialna albumu zaplanowana jest na 2 lutego, natomiast tak, jak obiecywałem, wszyscy, którzy zakupili pakiet z płytą (album fizyczny lub elektroniczny), otrzymają go przed premierą. Kiedy? Jeśli dobrze wszystko pójdzie, wysyłki pójdą do Was już w połowie stycznia :)
Zaraz po świętach odezwę się do wszystkich w sprawie przesyłki i dedykacji, a także w sprawie realizacji innych Waszych nagród.

Premierze płyty będzie również towarzyszyć premiera nowego singla wraz z teledyskiem. To będzie zarówno od strony muzycznej, jak i wizualnej coś zupełnie wyjątkowego, w nastroju i klimacie zupełnie innym niż pierwszy singiel „Wieloryby i syreny”. Już nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nim z Wami! :)

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś

PREMIERA singla i teledysku "Wieloryby i Syreny" Dodano 17.11.2015, godz. 12:25

Witajcie moi Drodzy!

Z wielką radością zapraszam Was do mojej kolorowej bajki, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie miesiące! :) Powróćmy wspomnieniami do letnich dni.

Przedstawiam Wam pierwszy owoc mojej pracy nad płytą - teledysk, który oparty jest na moim pomyśle, a zrealizowany został przez dwie ekipy filmowe. Za animację poklatkową odpowiada Studio BM, a za video, montaż i postprodukcję grupa TADAM.


LINK: https://www.youtube.com/watch?v=o1_JYa4rvug

muzyka: Łukasz Chyliński, Michał Rudaś
słowa: Patrycja Kosiarkiewicz
produkcja muzyczna, klawisze: Jan Smoczyński
gitary, aranżacja: Łukasz Chyliński
perkusja: Bartosz Nazaruk
bas: Andrzej Solarski
wokale: Michał Rudaś
mix: Jan Smoczyński
mastering: Robert Szydło

Zachęcam Was do dzielenia się tym teledyskiem z Waszymi znajomymi, rodziną, bliskimi, zarówno na Waszych facebookowych tablicach, jak i w mailach.
Przesyłajmy sobie pozytywną energię i uśmiech! :)

Życzę Wam DUŻO MIŁOŚCI!

Pozdrawiam ciepło

Michał

Znamy datę premiery pierwszego singla! :) Dodano 16.10.2015, godz. 12:34

Witajcie!
Już za miesiąc, a dokładnie 17 listopada zaprezentuję Wam pierwszy singiel, zapowiadający nowy album!! Premierze muzycznej będzie towarzyszyć teledysk, nad którym właśnie trwają prace. Klip zapowiada się dość nietypowo... :)

A tymczasem robimy ostatnie poprawki w miksie pierwszego singla, zaraz po nim będzie mastering, a pod koniec października oddanie materiału do firmy dystrybucyjnej, która zapewni zakup piosenki na iTunes, w Muzodajni i.in. oraz odsłuch na Deezer, czy Spotify. Wy oczywiście dostaniecie zarówno link do YT z teledyskiem w dniu premiery, a wszyscy, którzy wsparli projekt kwotą co najmniej 5zł otrzymają utwór w formacie mp3 na maila na dzień przed premierą! :)

Niedawno zakończyliśmy zdjęcia do kolejnego teledysku, który będzie drugim singlem, wydanym w okolicy premiery krążka, czyli prawdopodobnie około końca stycznia 2016r. Wystąpił w niej duet wspaniałych tancerzy, którzy w przejmujący sposób opowiedzieli historię pewnej, niełatwej miłości... Jest to piosenka, której jeszcze Wam nie prezentowałem, ale nie omieszkam w końcu coś zdradzić przed premierą, chociażby prezentując fragmenty z making-of teledysku.

A tymczasem proszę Was o TRZYMANIE KCIUKÓW za premierę pierwszego singla, by udało nam się skończyć teledysk i muzykę oraz załatwić wszystkie formalności na czas.

Pozdrawiam Was ciepło

Michał Rudaś

Teledysk w stylu LIVE nagrany!! :) Dodano 17.09.2015, godz. 9:38

Dzień dobry moi Drodzy! :)
Witam Was serdecznie w ten bardzo ciepły, ostatni już chyba w tym roku letni dzień.
Spieszę się podzielić z Wami nowiną, że 3 dni temu nakręciliśmy teledysk do bardzo szczególnej piosenki pt. "Kołysanka dla wojownika", która znajdzie się na moim nowym albumie. Za produkcję teledysku odpowiada grupa Tadam (reżyser- Olga Czyżykiewicz, operator - Adam Romanowski). Teledysk powstał w wybitnie miejskiej przestrzeni z widokiem na warszawskie wieżowce oraz stare kamienice, która jest codziennym "polem bitwy" adresata mojej piosenki. Na moim fanpage'u na fb znajdziecie kilka zdjęć z planu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.876515355758338.1073741857.122904417786106&type=1&l=b7f2671cb8,
a wkrótce ukaże się video-teaser.
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Michał

Aktualizacja: nagrody, teledyski, plany... Dodano 03.09.2015, godz. 13:14

Witajcie moi Drodzy.
Jak wszyscy już wiecie, udało się zebrać całą kwotę na projekt, a nawet z nadwyżką, która zasili dodatkowo nagranie teledysku w stylu LIVE. Ostatecznie zdecydowaliśmy się nagrać za tę samą kwotę zamiast występu LIVE, właśnie teledysk w stylu LIVE. To sprawi, że jakość zarówno obrazu, jak i dźwięku będzie jeszcze lepsza i tym samy ułatwi osiągnieciu efektu, o jaki mi chodzi.

Po sierpniowej przerwie w nagraniach płyty, za kilka dni wchodzę znów do studia Tokarnia, by kontynuować nagrania płyty. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale już „widać brzeg”.

We wrześniu planuję również nagranie teledysku do kolejnej piosenki. Reżyserem obydwu teledysków będzie Olga Czyżykiewicz, która wyreżyserowała mój teledysk do kolędy „Mizerna cicha”. Inne jej znane produkcje to teledyski Sarsy „Naucz mnie” oraz Margaret „Heartbeat”. Na razie nie zdradzę pomysłu na te teledyski, ale niedługo pewnie uchylę rąbka tajemnicy, udostępniając materiały z planu.

Jednocześnie przygotowuję się do przekazania Wam nagród za wsparcie mojej akcji. Nabywcy „Ekskluzywnego Pakietu” mogą za kilka dni spodziewać się pierwszej porcji relacji z lipcowej sesji nagraniowej w Tokarni. Odezwę się również w ciągu kilku dni do tych osób, którym chciałbym już wysłać dostępne już nagrody ( tj. płyty „Changing”, zdjęcia z autografami i inne) z prośbą o podanie adresów wysyłkowych.
Wszelkie informacje prześlę na podany przez Was w rejestracji na portalu „Polak Potrafi” adres mailowy. Sprawdzajcie więc swoje skrzynki, a jeśli chcecie bym przesyłał Wam informacje na inny adres, proszę o taką informację na mojego maila michalrudas@gmail.com

Na pewno wszyscy jesteście ciekawi, kiedy możecie się spodziewać premiery płyty oraz pierwszego singla z teledyskiem. Odpowiem po prostu, że płyta będzie wydana, jak tylko wszystko będzie gotowe na tip top, bo przede wszystkim chcę by, zanim cokolowiek ujrzało światło dzienne, było przygotowane na najwyższym możliwym poziomie (włączając muzykę, oprawę graficzną, teledyski oraz kampanię promocyjnę), a to wymaga czasu. Aktualnie wstępny plan jest taki, by jeszcze w tym roku, najpóźniej w listopadzie zrobić premierę pierwszego singla, a całą epkę wydać w styczniu. Pracujemy intensywnie nad tym, by cały proces nie przeciągnął się już zbytnio w czasie i byśmy wszyscy mogli już niedługo cieszyć się owocami tej pracy.

Jesteśmy w kontakcie

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś

JEST!!! UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ CAŁĄ KWOTĘ!! :) Dodano 06.08.2015, godz. 10:47

JEST!!! UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ CAŁĄ KWOTĘ 3 dni przed końcem akcji!! :)

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie zarówno finansowe, jak i promocyjne. To nasz wspólny sukces :) Cóż ja bym mógł zdziałać bez Was?

ALE... TO JESZCZE NIE KONIEC!
NADAL MOŻNA WSPIERAĆ PROJEKT, bo zbieram fundusze jeszcze na profesjonalne VIDEO LIVE i TELEDYSK.
Jeśli zbiórka osiągnie:
II PRÓG: 21.000 zł
Nagram profesjonalne VIDEO LIVE jednej z moich piosenek z nowego albumu
III PRÓG: 24.000 zł
Nagram TELEDYSK do singla promującego nowy album

A więc działamy dalej, nie odpuszczamy! :)

Podsumowanie 4-dniowej sesji nagraniowej Dodano 31.07.2015, godz. 20:26

Witajcie moi drodzy :)

Ostatnie 4 dni mogłyby trwać i trwać... Nie mam nic przeciwko temu, żeby płyty nagrywać na co dzień :) Oczywiście to dopiero początek, a nagrania będą kontynuowane, gdy akcja zakończy się sukcesem.

Chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co się działo w studiu? Przeczytacie o tym na moim blogu. Zapraszam do lektury :)

http://michalrudas.blogspot.com/2015/07/nagrania-nowego-albumu-ruszyy-pena-para.html

Dodano: 05.08.2015, 13:42
  jacobs.k
jacobs.k
Powodzenia i owocnej pracy. Czekamy na efekty

Nagrania wystartowały! :) Dodano 27.07.2015, godz. 19:54

Witajcie Kochani!

Nadszedł długo wyczekiwany moment! Zaczęliśmy nagrania Epki!!! Wszystko dzieje się tak, jak było w planach, czyli, że zaczniemy pracę w studiu jeszcze zanim ukończy się akcja na portalu polakpotrafi.
Minął pierwszy 8-godzinny dzień nagrań i powiem szczerze, że pierwsze efekty są bardzo zadowalające. Wymarzona ekipa mi się trafiła, więc jestem bardzo zachęcony :) W studiu spędzimy jeszcze 3 kolejne dni i postaramy się zapiąć już niektóre numery, przynajmniej w warstwie instrumentalnej.
W między czasie robimy zdjęcia, kręcimy filmiki, specjalnie z myślą o Was, a szczególnie o tych, którzy nabyli Ekskluzywny Pakiet :) Pierwsze relacje zobaczycie po pomyślnym zakończeniu akcji.

Oczywiście, abyśmy mogli dokończyć nagrania, muszę jeszcze uzbierać ok. 10 tys. zł, ale wierzę, że się uda! :)

A tu możecie zobaczyć fotkę naszej ekipy zrobioną dziś w studiu. Zobaczcie jak nam humory dopisują :)
https://www.facebook.com/michalrudas

Pozdrawiam Was ciepło

Michał

PREMIERA NOWEJ PIOSENKI (fragment LIVE) Dodano 12.07.2015, godz. 21:19

Dobry wieczór Państwu :)
Mam dla Was zapowiadaną wcześniej NIESPODZIANKĘ :)
Wczoraj z Łukaszem Chylińskim nagraliśmy na żywo specjalnie dla Was fragment jednej z piosenek, która znajdzie się na nowej płycie!
Jest to moja i Łukasza kompozycja, a tekst specjalnie dla mnie napisała Patrycja Kosiarkiewicz.
https://www.youtube.com/watch?v=sYh6AdyWZ54&feature=youtu.be - link do piosenki

A już za parę dni przedstawię Wam kolejny utwór w wersji demo oraz ogłoszę konkurs związany z tym utworem :)

Pozdrawiam serdecznie

Michał

Dziękuję!!! Dodano 10.07.2015, godz. 11:31

Dzień dobry moi Drodzy!
Chyba nie miałem jeszcze okazji Wam podziękować za Wasze wsparcie. Dziękuję na razie zbiorowo, a potem gdy akcja zakończy się sukcesem ( specjalnie nie piszę "jeśli") będę to robił osobiście :)
Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy i pokazuje mi, że jako niezależny artysta, za którym nie stoi żadna firma fonograficzna czy agencja, zaczynam czuć się pewniej i z większą nadzieją patrzeć na przyszłość, bo po prostu mam Was :)
Minęła już jedna trzecia czasu akcji i proporcjonalnie udało się zebrać również ok. jedną trzecią środków na realizację celu. To nastraja mnie bardzo pozytywnie :) Do końca akcji pozostało jeszcze 30 dni i pozostało do uzbierania ponad 12.000 zł, więc jeszcze potrzebna jest mobilizacja.
Czy mogę w związku z tym Was jeszcze o coś prosić?
Pochwalcie się swoim znajomym, że wsparliście mój projekt :) Możecie to zrobić osobiście, na waszym profilu na Facebooku, czy w prywatnych wiadomościach. Wiem, że niektórzy z Was już to zrobili, ale może warto się jeszcze przypomnieć? :) Dzięki temu moim projektem zainteresują się nowe osoby i jest szansa, że podobnie jak Wy, również go wspomogą. Pamiętajcie, że każda nawet bardzo drobna kwota się liczy.

ps. A ja jutro zacznę przygotowywać dla Was muzyczną niespodziankę! O premierze dowiecie się w kolejnym newsletterze :)

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09