Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

PREMIERA teledysku do piosenki „Kołysanka dla wojownika”

Dodano 29.02.2016, godz. 16:24

PREMIERA teledysku do piosenki „Kołysanka dla wojownika” z mojej najnowszej EP-ki "Wieloryby i syreny"!

https://www.youtube.com/watch?v=qiMrLs37QeA

Kochani!
Wreszcie mogę zaprezentować Wam owoc moich muzyczno-filmowych działań.
Teledysk nakręciliśmy już prawie pół roku temu, we wrześniu, w samym centrum Warszawy. To obraz, który powstał według mojego pomysłu, a zrealizowała go grupa Tadam (reżyseria: Olga Czyżykiewicz, zdjęcia: Adam Romanowski, montaż: Paweł Romanowski). W teledysku występuję razem z niezastąpionym i genialnym gitarzystą Łukaszem Chylińskim, z którym razem skomponowaliśmy ten utwór.

Przypominam, że teledysk ten został nakręcony dzięki środkom zebranym przez Was na portalu Polak Potrafi! Dziękuję Wam bardzo jeszcze raz! :)

A na koniec kilka słów ode mnie na temat przesłania tego utworu:
Zdarza się czasem, że wojownik przegrywa walkę, ale czy zawsze po upadku musi on poderwać się z kolan, otrzepać i walczyć dalej? Chciałbym by „Kołysanka dla wojownika” uczyła nas wszystkich, jak przyjmować porażki i przekonywała, że człowiek nie musi walczyć nieustająco, ale ma prawo upaść, a czasem odpuścić.Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie ukojenie i będzie idealną kołysanką dla wszystkich współczesnych wojowników - ludzi ambitnych i pracowitych, którzy mają odwagę walczyć o swoje marzenia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09