Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Znamy datę premiery pierwszego singla! :)

Dodano 16.10.2015, godz. 12:34

Witajcie!
Już za miesiąc, a dokładnie 17 listopada zaprezentuję Wam pierwszy singiel, zapowiadający nowy album!! Premierze muzycznej będzie towarzyszyć teledysk, nad którym właśnie trwają prace. Klip zapowiada się dość nietypowo... :)

A tymczasem robimy ostatnie poprawki w miksie pierwszego singla, zaraz po nim będzie mastering, a pod koniec października oddanie materiału do firmy dystrybucyjnej, która zapewni zakup piosenki na iTunes, w Muzodajni i.in. oraz odsłuch na Deezer, czy Spotify. Wy oczywiście dostaniecie zarówno link do YT z teledyskiem w dniu premiery, a wszyscy, którzy wsparli projekt kwotą co najmniej 5zł otrzymają utwór w formacie mp3 na maila na dzień przed premierą! :)

Niedawno zakończyliśmy zdjęcia do kolejnego teledysku, który będzie drugim singlem, wydanym w okolicy premiery krążka, czyli prawdopodobnie około końca stycznia 2016r. Wystąpił w niej duet wspaniałych tancerzy, którzy w przejmujący sposób opowiedzieli historię pewnej, niełatwej miłości... Jest to piosenka, której jeszcze Wam nie prezentowałem, ale nie omieszkam w końcu coś zdradzić przed premierą, chociażby prezentując fragmenty z making-of teledysku.

A tymczasem proszę Was o TRZYMANIE KCIUKÓW za premierę pierwszego singla, by udało nam się skończyć teledysk i muzykę oraz załatwić wszystkie formalności na czas.

Pozdrawiam Was ciepło

Michał Rudaś

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09