Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Koncert promocyjny - Warszawa 19.02

Dodano 08.01.2016, godz. 21:06

Witajcie!
Serdecznie zapraszam wszystkich na wyjątkowy koncert "Wieloryby i syreny" promujący mój nowy album o tej samej nazwie.
Koncert odbędzie się 19.02.2016 w Warszawie w klubie Progresja o godz.20. Adres: Fort Wola 22 (obok centrum handlowego Fort Wola). Wejście od g.19, miejsca nienumerowane.
 
Koncert będzie specjalnie przygotowanym na tę okazję widowiskiem wizualno-świetlnym, wzbogaconym o występ taneczny. Szczegółowe informacje o koncercie oraz jak zakupić bilety w treści wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/963566340377311/
lub na stronie klubu: http://progresja.com/events/michal-rudas/

Na tych z Was, którzy wspierając mój projekt, wybrali pakiet z zaproszeniem na koncert, czekają oczywiście podwójne zaproszenia na ten koncert :) Wysłałem już do Was maila w tej sprawie.

Tymczasem premiera płyty zbliża się już wielkimi krokami. Póki co czekam jeszcze na dostarczenie płyt z tłoczni i gdy tylko je otrzymam, a pewnie będzie to miało miejsce za około tydzień, to od razu wysyłam jeszcze ciepłe egzemplarze do tych, którzy nabyli je już tutaj :)

Dla pozostałych osób będzie możliwość zakupu płyty od 2.02, czyli daty oficjalnej premiery. Płyta będzie dostępna tylko w wybranych sklepach internetowych ( nie będzie jej w Empiku). Odpowiednio wcześniej podam bezpośrednie linki do zakupu.

Serdecznie pozdrawiam

Michał


Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09