Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Życzenia Świąteczne i garść aktualności

Dodano 22.12.2015, godz. 9:03

Witajcie moi Drodzy,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam życzyć, abyście doświadczali prawdziwej miłości, dobroci i jedności. Niech to, co się dzieje na świecie oraz w naszym kraju nie niszczy relacji między nami, ale niech jeszcze bardziej motywuje nas do tego, by obdarowywać się nawzajem zroumieniem, miłością i ciepłem, bo tego szczególnie potrzebujemy w tych trudnych, pełnych różnorakich konfliktów czasach.

Przy okazji mam dla Was garść wiadomości związanych z nowym albumem.
Aktualnie finalizujemy etap miksów, a za chwilę nastąpi etap końcowy, czyli mastering. Projekt okładki płyty jest już gotowy i już w tym momencie rusza drukowanie i tłoczenie płyt. Zapowiada się pięknie! :)
Premiera medialna albumu zaplanowana jest na 2 lutego, natomiast tak, jak obiecywałem, wszyscy, którzy zakupili pakiet z płytą (album fizyczny lub elektroniczny), otrzymają go przed premierą. Kiedy? Jeśli dobrze wszystko pójdzie, wysyłki pójdą do Was już w połowie stycznia :)
Zaraz po świętach odezwę się do wszystkich w sprawie przesyłki i dedykacji, a także w sprawie realizacji innych Waszych nagród.

Premierze płyty będzie również towarzyszyć premiera nowego singla wraz z teledyskiem. To będzie zarówno od strony muzycznej, jak i wizualnej coś zupełnie wyjątkowego, w nastroju i klimacie zupełnie innym niż pierwszy singiel „Wieloryby i syreny”. Już nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nim z Wami! :)

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09