Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Aktualizacja: nagrody, teledyski, plany...

Dodano 03.09.2015, godz. 13:14

Witajcie moi Drodzy.
Jak wszyscy już wiecie, udało się zebrać całą kwotę na projekt, a nawet z nadwyżką, która zasili dodatkowo nagranie teledysku w stylu LIVE. Ostatecznie zdecydowaliśmy się nagrać za tę samą kwotę zamiast występu LIVE, właśnie teledysk w stylu LIVE. To sprawi, że jakość zarówno obrazu, jak i dźwięku będzie jeszcze lepsza i tym samy ułatwi osiągnieciu efektu, o jaki mi chodzi.

Po sierpniowej przerwie w nagraniach płyty, za kilka dni wchodzę znów do studia Tokarnia, by kontynuować nagrania płyty. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale już „widać brzeg”.

We wrześniu planuję również nagranie teledysku do kolejnej piosenki. Reżyserem obydwu teledysków będzie Olga Czyżykiewicz, która wyreżyserowała mój teledysk do kolędy „Mizerna cicha”. Inne jej znane produkcje to teledyski Sarsy „Naucz mnie” oraz Margaret „Heartbeat”. Na razie nie zdradzę pomysłu na te teledyski, ale niedługo pewnie uchylę rąbka tajemnicy, udostępniając materiały z planu.

Jednocześnie przygotowuję się do przekazania Wam nagród za wsparcie mojej akcji. Nabywcy „Ekskluzywnego Pakietu” mogą za kilka dni spodziewać się pierwszej porcji relacji z lipcowej sesji nagraniowej w Tokarni. Odezwę się również w ciągu kilku dni do tych osób, którym chciałbym już wysłać dostępne już nagrody ( tj. płyty „Changing”, zdjęcia z autografami i inne) z prośbą o podanie adresów wysyłkowych.
Wszelkie informacje prześlę na podany przez Was w rejestracji na portalu „Polak Potrafi” adres mailowy. Sprawdzajcie więc swoje skrzynki, a jeśli chcecie bym przesyłał Wam informacje na inny adres, proszę o taką informację na mojego maila michalrudas@gmail.com

Na pewno wszyscy jesteście ciekawi, kiedy możecie się spodziewać premiery płyty oraz pierwszego singla z teledyskiem. Odpowiem po prostu, że płyta będzie wydana, jak tylko wszystko będzie gotowe na tip top, bo przede wszystkim chcę by, zanim cokolowiek ujrzało światło dzienne, było przygotowane na najwyższym możliwym poziomie (włączając muzykę, oprawę graficzną, teledyski oraz kampanię promocyjnę), a to wymaga czasu. Aktualnie wstępny plan jest taki, by jeszcze w tym roku, najpóźniej w listopadzie zrobić premierę pierwszego singla, a całą epkę wydać w styczniu. Pracujemy intensywnie nad tym, by cały proces nie przeciągnął się już zbytnio w czasie i byśmy wszyscy mogli już niedługo cieszyć się owocami tej pracy.

Jesteśmy w kontakcie

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09