Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Wracam do Indii! - przynajmniej muzycznie :)

Dodano 26.05.2017, godz. 19:03

Witajcie!

Część z Was jest ze mną w stałym kontakcie, czy to osobistym, czy przez kanały społecznościowe, więc mniej więcej wiecie, co u mnie słychać, ale pewnie wszystkich Was i tak zaskoczę! He he! :) Zanim jednak przejdę do rzeczy, to muszę jeszcze wspomnieć, że cały czas bardzo miło i ze wzruszeniem wspominam tę zorganizowaną już prawie dwa lata temu akcję crowdfundingową na rzecz nagrania EP-ki "Wieloryby i syreny", którą tak licznie i hojnie wsparliście. Ogromne dzięki po stokroć! :)

Minęło trochę czasu i nadeszły zmiany. Jak niektórzy z Was wiedzą, chociażby z facebooka, rozstałem się programem "Taniec z gwiazdami" oraz podjąłem decyzję o stopniowym odchodzeniu z tzw. świata mainstreamu, by zająć się własną muzyką oraz projektami, które są bliskie moim zainteresowaniom muzycznym. Zacząłem je stopniowo realizować i jednym z pierwszych projektów, który mam przyjemność robić jest nagranie płyty z zespołem Healing Incantation - duetem instrumentalnym w składzie Adam Słupczyński (tabla) i Tomasz "Ragaboy" Osiecki (sitar, dilruba), grającym klasyczną muzykę indyjską, który ma na koncie już jedną płytę.

Zachęcam Was do poczytania sobie o tym projekcie i posłuchania naszego nagrania live (Ragi Yaman) na poniższej stronie:

https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1363,plyta-michal-rudas--healing-incantation

Jeśli podoba się Wam to, co robimy to zapraszam Was do wsparcia naszego projektu na podobnych zasadach, jak poprzednio, czyli m.in. za każde wsparcie jest nagroda :)
Tym razem jednak nasza akcja jest na portalu OdpalProjekt.pl i wszystkie pieniądze, które są wpłacane na nasz projekt trafią do nas, bez względu na to, czy uda się zebrać założoną kwotę, czy nie.

Bardzo liczę na Wasze wsparcie :)

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś
Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09