Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Rudaś

Michał Rudaś

Warszawa

Wokalista wszechstronny, podróżnik, miłośnik Indii, wegetarianin i nałogowy rowerzysta :)
Absolwent Wydziału Wokalnego w Szkole Muzycznej przy ul.Bednarskiej w Warszawie - 2004r.
Na koncie ma współpracę wokalną z programami: Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia oraz The Voice of Poland - 4 edycja (ćwierćfinał). Współpracuje z Adamem Sztabą, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i wieloma innymi znanymi i cenionymi artystami.
Nagrał 2 solowe albumy inspirowane muzyką indyjską: Shuruvath i Changing oraz kilka singli. Nominowany do Fryderyka i SuperJedynki za pierwszą płytę. Laureat nagrody Jury Festivalu Top Trendy 2009.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20705 PLN z 19000 PLN

155 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015.

Michał Rudaś - NOWY ALBUM (EP)

Dziękuję!!!

Dodano 10.07.2015, godz. 11:31

Dzień dobry moi Drodzy!
Chyba nie miałem jeszcze okazji Wam podziękować za Wasze wsparcie. Dziękuję na razie zbiorowo, a potem gdy akcja zakończy się sukcesem ( specjalnie nie piszę "jeśli") będę to robił osobiście :)
Wasze wsparcie wiele dla mnie znaczy i pokazuje mi, że jako niezależny artysta, za którym nie stoi żadna firma fonograficzna czy agencja, zaczynam czuć się pewniej i z większą nadzieją patrzeć na przyszłość, bo po prostu mam Was :)
Minęła już jedna trzecia czasu akcji i proporcjonalnie udało się zebrać również ok. jedną trzecią środków na realizację celu. To nastraja mnie bardzo pozytywnie :) Do końca akcji pozostało jeszcze 30 dni i pozostało do uzbierania ponad 12.000 zł, więc jeszcze potrzebna jest mobilizacja.
Czy mogę w związku z tym Was jeszcze o coś prosić?
Pochwalcie się swoim znajomym, że wsparliście mój projekt :) Możecie to zrobić osobiście, na waszym profilu na Facebooku, czy w prywatnych wiadomościach. Wiem, że niektórzy z Was już to zrobili, ale może warto się jeszcze przypomnieć? :) Dzięki temu moim projektem zainteresują się nowe osoby i jest szansa, że podobnie jak Wy, również go wspomogą. Pamiętajcie, że każda nawet bardzo drobna kwota się liczy.

ps. A ja jutro zacznę przygotowywać dla Was muzyczną niespodziankę! O premierze dowiecie się w kolejnym newsletterze :)

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam Was serdecznie

Michał Rudaś

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.08.2015 21:09