Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

RSS

Aktualizacja :) Dodano 29.03.2015, godz. 18:46

Nie mam pojęcia, czy ktoś jeszcze tutaj zagląda, ale na wszelki wypadek wrzucam aktualizację. Po długich przygotowaniach i zawirowaniach skompletowałam mój nowy warsztat - mogę w końcu przystąpić do odwdzięczania się za okazanie dobrego serca mnie i mojemu projektowi :)

Napisałam maile do wszystkich wspierających projekt, także zaczynamy zabawę z nagrodami :) Jeśli ktoś nie dostał maila, lub czegoś potrzebuje, proszę pisać na:

dead.paint27@gmail.com

lub odwiedzać mój fanpage too sweet:

https://www.facebook.com/pages/Too-Sweet/103686713164608

Najpierw ogarnę temat z nagrodami, dopiero później cała resztę. Także cierpliwości i przypominać się ;)

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz :*

Wiadomości Dodano 13.03.2015, godz. 13:25

Moi kochani :) Musiałam poczekać trochę, aż dostanę pieniądze z projektu. Muszę teraz zamówić wszystkie potrzebne mi rzeczy, o których mogliście przeczytać na stronie projektu.

No i potem będę powoli zajmowała się tworzeniem nagród dla Was. W pierwszej kolejności oczywiście będą osoby które wsparły finansowo projekt. Także cierpliwości, będę się z każdym kontaktowała na maila w sprawie danych do wysyłki i innych szczegółów. Postaram się też nagrać krótki filmik w którym opowiem o projekcie, jak to tam "od kuchni" wszystko wyglądało - tylko musi mi najpierw przestać kapać z nosa :/ Jakoś co chwila choruję ostatnio.

Także cierpliwości jeszcze troszkę, robię co mogę, by wszystko sprawnie poszło :) Chciałabym, by Wasze nagrody były już z dużo lepszych materiałów, niż te z których robiłam do tej pory :)

Pozdrawiam, jesteście wspaniali :)
Ania
Dodano: 13.03.2015, 13:36
  JOANNA.WERONIKA
JOANNA.WERONIKA
Zdrowia!

83% Projektu :D Dodano 28.02.2015, godz. 17:17

Jeszcze tylko 909 zł do sukcesu :D Trzymajcie tak dalej kochani, a się uda! Jesteśmy tak blisko! :) Zawsze warto mieć nadzieję, bo choć sprawy wyglądały nieciekawie, dzisiaj przybrały całkiem inny obrót - dobrze wiedzieć, że są na świecie jeszcze słowni ludzie i można na nich liczyć :)

Bardzo cieszy mnie to, że mała sztuka jest też ważna dla innych ludzi :) Ten projekt tego dowodzi :)


Bardzo doceniam i dziękuję :)

6 dni do końca :) Dodano 24.02.2015, godz. 17:04

No moi Kochani, jeszcze tylko 6 dni do końca :) 40%

Niech się dzieje, co ma się dziać :) Trudno mi przewidzieć jaki będzie efekt końcowy mojego projektu, jednak chciałabym Wam napisać, że przez te 39 dni jego trwania wydarzyło wiele fajnych rzeczy - zgłosiło się mnóstwo wspaniałych osób, które pomagały i pomagają mi przez cały czas, nawiązałam ciekawe współprace i dostałam spore wsparcie :) Wszystko to ma dla mnie ogromne znaczenie i jestem Wam wszystkim za to bardzo wdzięczna! Jesteście świetni! To bardzo ważna sprawa, mieć świadomość, że są na świecie jeszcze ludzie słowni i gotowi nieść pomoc i wsparcie innym. :)

Sam projekt jest dla mnie wyjątkowym doświadczeniem - zrobiłam dużo fajnych rzeczy, ale popełniłam też sporo błędów - ta wiedza przyda mi się w przyszłości i na pewno z niej skorzystam :) Wszystko zostanie - nic się nie zmarnuje ;)

Dziękuję Wam,wszystkim wspaniałym wspierającym :*

WSPÓŁPRACA ZE SKLEPEM REBEL MADNESS Dodano 16.02.2015, godz. 14:38

Moi Kochani! Z wielką radością pragnę ogłosić, że sklep Rebel Madness w piątek 13 odpowiedział na Too SweeT'owe wołanie o pomoc w sprawie promowania projektu! Moje malowane gorsety spodobały się Panu Maciejowi do tego stopnia, że postanowił podarować mi do pomalowania aż 3 egzemplarze z najnowszej kolekcji sklepu! :) Także w najbliższej przyszłości pojawi się więcej malarstwa na gorsetach, z czego jestem bardzo szczęśliwa! Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przekazane w całości na moją twórczość.

Jestem bardzo poruszona - w życiu bym nie przypuszczała, że spotka mnie taka niespodzianka :) Ukłony w stronę Rebel Madness i Pana Macieja za wspaniały gest i wspieranie sztuki :) Dziękuję z całego serca! :) Mam nadzieję, że nasza współpraca pomyślnie się rozwinie :)

W swoim imieniu zapraszam na stronę sklepu i na fanpage:

http://www.rebelmadness.pl/

https://www.facebook.com/rebelmadness

DODATKOWE NAGRODY Dodano 31.01.2015, godz. 11:02

Ufff, w końcu udało mi się obmyślić oraz stworzyć wizualizacje dodatkowych nagród. Mam nadzieję, że się Wam spodobają - jeśli macie jakieś sugestie, piszcie śmiało :) Także zapraszam do zapoznania się z aktualnościami oraz do dołączenia do "wydarzenia" na facebooku dostępnym pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/855401961183245/860974323959342/?notif_t=event_mall_comment

Nowości Dodano 27.01.2015, godz. 19:00

YaY! Projekt ma 29 serdecznych wspierających, którzy uzbierali 1551 zł! :) Bardzo dziękuję, jesteście wspaniali! :* Oby tak dalej.

Aktualnie siedzę i robię nową grafikę dla projektu dotyczącą jego progów - no bo jeśli cudem przekroczymy 5500, to dla Was też będzie więcej dodatkowych nagród - myślę głównie o ręcznie ozdabianych koszulkach, ale przez myśl przeszły mi też kubeczki, podkładki pod kubek, ręcznie ozdabiane torby na zakupy oraz przypinki i podkładki pod myszkę z nadrukiem moich grafik - co o tym myślicie? :)

"Mała sztuka bliżej człowieka" trafiła do gazety! Dodano 19.01.2015, godz. 13:40

http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,17277639,Too_Sweet__Mala_sztuka_blizej_czlowieka__ZDJECIA_.html

Postęp! :D Dodano 19.01.2015, godz. 10:21

Kochani! Bardzo Wam dziękuję za dotychczasową pomoc! W trzy dni uzbierało się prawie 1000 złotych! Jesteście niesamowici! Nie chcę się jakoś chwalić, ale ten projekt to wspaniała rzecz - przyciąga do siebie wspaniałych i serdecznych ludzi, pomaga odnowić stare znajomości, jak i nawiązać zupełnie nowe :D I razem tworzymy coś fajnego!

Dziękuję i pozdrawiam :*

Pierwszy patron! Dodano 17.01.2015, godz. 8:10

Z przyjemnością informuję, że prodziekan Wydziału Sztuki, dr hab. Andrzej Markiewicz prof. UTHRad. wspiera mój projekt, oraz wystawił mojej osobie pozytywną opinię :) Jest mi bardzo miło i jest to dla mnie wielki zaszczyt!

Pozdrawiam serdecznie,
Ania Szot

Wystartowaliśmy! Dodano 16.01.2015, godz. 11:13

Minęła dopiero godzinka od startu projektu, a pojawiły się już pierwsze wpłaty! Kochani jestem Wam bardzo wdzięczna i oby tak dalej :D I

Obiecuję, że jeśli przekroczymy założoną sumę, to pojawią się dodatkowe nagrody dla wszystkich.

Jeszcze wspomnę, że jeśli komuś nie pasuje "słodka otoczka" moich prac i wolałby nagrodę w innym klimacie, to nie widzę w tym problemu ;)

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Was! :)
Ania Szot

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10