Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

Aktualizacja :)

Dodano 29.03.2015, godz. 18:46

Nie mam pojęcia, czy ktoś jeszcze tutaj zagląda, ale na wszelki wypadek wrzucam aktualizację. Po długich przygotowaniach i zawirowaniach skompletowałam mój nowy warsztat - mogę w końcu przystąpić do odwdzięczania się za okazanie dobrego serca mnie i mojemu projektowi :)

Napisałam maile do wszystkich wspierających projekt, także zaczynamy zabawę z nagrodami :) Jeśli ktoś nie dostał maila, lub czegoś potrzebuje, proszę pisać na:

dead.paint27@gmail.com

lub odwiedzać mój fanpage too sweet:

https://www.facebook.com/pages/Too-Sweet/103686713164608

Najpierw ogarnę temat z nagrodami, dopiero później cała resztę. Także cierpliwości i przypominać się ;)

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz :*

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10