Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

Wystartowaliśmy!

Dodano 16.01.2015, godz. 11:13

Minęła dopiero godzinka od startu projektu, a pojawiły się już pierwsze wpłaty! Kochani jestem Wam bardzo wdzięczna i oby tak dalej :D I

Obiecuję, że jeśli przekroczymy założoną sumę, to pojawią się dodatkowe nagrody dla wszystkich.

Jeszcze wspomnę, że jeśli komuś nie pasuje "słodka otoczka" moich prac i wolałby nagrodę w innym klimacie, to nie widzę w tym problemu ;)

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Was! :)
Ania Szot

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10