Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

WSPÓŁPRACA ZE SKLEPEM REBEL MADNESS

Dodano 16.02.2015, godz. 14:38

Moi Kochani! Z wielką radością pragnę ogłosić, że sklep Rebel Madness w piątek 13 odpowiedział na Too SweeT'owe wołanie o pomoc w sprawie promowania projektu! Moje malowane gorsety spodobały się Panu Maciejowi do tego stopnia, że postanowił podarować mi do pomalowania aż 3 egzemplarze z najnowszej kolekcji sklepu! :) Także w najbliższej przyszłości pojawi się więcej malarstwa na gorsetach, z czego jestem bardzo szczęśliwa! Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przekazane w całości na moją twórczość.

Jestem bardzo poruszona - w życiu bym nie przypuszczała, że spotka mnie taka niespodzianka :) Ukłony w stronę Rebel Madness i Pana Macieja za wspaniały gest i wspieranie sztuki :) Dziękuję z całego serca! :) Mam nadzieję, że nasza współpraca pomyślnie się rozwinie :)

W swoim imieniu zapraszam na stronę sklepu i na fanpage:

http://www.rebelmadness.pl/

https://www.facebook.com/rebelmadness

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10