Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

Wiadomości

Dodano 13.03.2015, godz. 13:25

Moi kochani :) Musiałam poczekać trochę, aż dostanę pieniądze z projektu. Muszę teraz zamówić wszystkie potrzebne mi rzeczy, o których mogliście przeczytać na stronie projektu.

No i potem będę powoli zajmowała się tworzeniem nagród dla Was. W pierwszej kolejności oczywiście będą osoby które wsparły finansowo projekt. Także cierpliwości, będę się z każdym kontaktowała na maila w sprawie danych do wysyłki i innych szczegółów. Postaram się też nagrać krótki filmik w którym opowiem o projekcie, jak to tam "od kuchni" wszystko wyglądało - tylko musi mi najpierw przestać kapać z nosa :/ Jakoś co chwila choruję ostatnio.

Także cierpliwości jeszcze troszkę, robię co mogę, by wszystko sprawnie poszło :) Chciałabym, by Wasze nagrody były już z dużo lepszych materiałów, niż te z których robiłam do tej pory :)

Pozdrawiam, jesteście wspaniali :)
Ania

Dodano: 13.03.2015, 13:36
  JOANNA.WERONIKA
JOANNA.WERONIKA
Zdrowia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10