Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

Nowości

Dodano 27.01.2015, godz. 19:00

YaY! Projekt ma 29 serdecznych wspierających, którzy uzbierali 1551 zł! :) Bardzo dziękuję, jesteście wspaniali! :* Oby tak dalej.

Aktualnie siedzę i robię nową grafikę dla projektu dotyczącą jego progów - no bo jeśli cudem przekroczymy 5500, to dla Was też będzie więcej dodatkowych nagród - myślę głównie o ręcznie ozdabianych koszulkach, ale przez myśl przeszły mi też kubeczki, podkładki pod kubek, ręcznie ozdabiane torby na zakupy oraz przypinki i podkładki pod myszkę z nadrukiem moich grafik - co o tym myślicie? :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10