Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Szot

Anna Szot

Radom

Mam na imię Ania i jestem absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Kocham sztukę, to właśnie ona towarzyszyła mi od dziecka. Uważam, że jest jednym z ważniejszych elementów w życiu człowieka. Moją największą pasją jest malarstwo, rzeźba i tworzenie biżuterii. Dzięki uporowi oraz wieloletniemu rozwijaniu zdolności manualnych udało mi się połączyć te trzy dziedziny w spójną całość :) Specjalizuję się też miniaturze. Swoją małą twórczością dzielę się z ludźmi na moim blogu oraz na facebook'u, na które serdecznie zapraszam :)
Z plastycznych zainteresowań lubię jeszcze pracować w grafice cyfrowej, fotografować, szyć, tworzyć makiety, rysować i na prawdę wiele, wiele innych rzeczy :)
Uważam się za pozytywnie nastawioną do życia osobę, która lubi pomagać innym. Lubię wyzwania i zawsze staram się dać z siebie wszystko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5527 PLN z 5500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

Mała sztuka bliżej człowieka

6 dni do końca :)

Dodano 24.02.2015, godz. 17:04

No moi Kochani, jeszcze tylko 6 dni do końca :) 40%

Niech się dzieje, co ma się dziać :) Trudno mi przewidzieć jaki będzie efekt końcowy mojego projektu, jednak chciałabym Wam napisać, że przez te 39 dni jego trwania wydarzyło wiele fajnych rzeczy - zgłosiło się mnóstwo wspaniałych osób, które pomagały i pomagają mi przez cały czas, nawiązałam ciekawe współprace i dostałam spore wsparcie :) Wszystko to ma dla mnie ogromne znaczenie i jestem Wam wszystkim za to bardzo wdzięczna! Jesteście świetni! To bardzo ważna sprawa, mieć świadomość, że są na świecie jeszcze ludzie słowni i gotowi nieść pomoc i wsparcie innym. :)

Sam projekt jest dla mnie wyjątkowym doświadczeniem - zrobiłam dużo fajnych rzeczy, ale popełniłam też sporo błędów - ta wiedza przyda mi się w przyszłości i na pewno z niej skorzystam :) Wszystko zostanie - nic się nie zmarnuje ;)

Dziękuję Wam,wszystkim wspaniałym wspierającym :*

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 10:10