Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016.

Gruzińska Robota

RSS

Zapraszamy na wspomnienia z Gruzji Dodano 01.12.2016, godz. 13:51

Drodzy Przyjaciele,

jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na pierwsze, wyjątkowe spotkanie z opowieściami z naszej podróży do Gruzji.

Gdzie? "Zaginiony Świat" w Krakowie na ul. Batorego 1
Kiedy? Wtorek - 13.12.2016, godz. 19:00

Na spotkaniu będziecie mogli pooglądać zdjęcia, posłuchać o naszych przygodach, ale także spróbować prawdziwego, gruzińskiego wina, które specjalnie na tę okazję przywieźliśmy dla Was z dalekiej Gruzji.

Później będziemy wspólnie świętować zakończenie wyprawy (chociaż upłynęło już trochę czasu, nie było jeszcze do tego okazji).

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1836954306561213/

Do zobaczenia!

Tripersi

Powróciliśmy i dziękujemy... śpiewająco! Dodano 03.09.2016, godz. 19:22

Witajcie Przyjaciele,

zgodnie z planem dotarliśmy do Gruzji, przeżyliśmy tam wiele wspaniałych chwil i bezpiecznie wróciliśmy do Polski. Na historie z wyprawy przyjdzie jeszcze czas.

Teraz jedynie chcieliśmy poinformować, że jesteśmy w trakcie realizacji wysyłki nagród. Część z Was już je otrzymała, część musi jeszcze chwilę poczekać, ale o nikim nie zapomnimy. ;)

Mamy też niespodziankę: tak jak obiecaliśmy, zaśpiewaliśmy Tripersowe Morskie Opowieści, w których każda zwrotka dedykowana jest jednemu wspierającemu. Nagranie z tego wyczynu, możecie zobaczyć tutaj: Obejrzyj na YouTube!

Jesteśmy w kontakcie,

Tripersi
Dodano: 03.09.2016, 19:23
Kamil Bąbel
Kamil Bąbel
Link do wideo z Morskimi opowieściami: https://www.youtube.com/watch?v=_XavePRdyHE

To niesamowite! Dziękujemy! Dodano 20.07.2016, godz. 13:27

Ahoj Tripersi!

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wspólnie sfinansowaliśmy przeprawę Tripersowych autek przez Morze Czarne. Zakończyliśmy zbiórkę kwotą 4350 zł.

Jeszcze dziś otrzymacie od nas wiadomości email z informacjami, co dalej i kiedy wyślemy do Was nagrody.

Do samej podróży pozostało już tylko 5 dni i nasz zespół ogarnia teraz mnóstwo spraw. Na pewno będzie jeszcze na to czas, ale pozwólcie, że już teraz, chociaż w skrócie wyrażę słowa swojego podziękowania.

Na początku dziękuję Wam - 73 Wspaniałym Osobom, które uwierzyły w naszą ideę i pozwoliły, aby stała się rzeczywistością. Nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo cieszymy się, że jesteście częścią naszej podróży. Śpiewanie 73 zwrotek Morskich Opowieści będzie niezwykle zabawne.

Dziękuję też tym, którzy szerzyli ideę wśród swoich znajomych, udostępniali informacje o projekcie i byli niezastąpionymi ambasadorami tego projektu. Bez Was na pewno by się nie udało!

Na koniec dziękuję zaś swojemu zespołowi: Grześkowi, Mateuszowi, Rafałowi, Ewie, Marietcie, Karolinie i Kamili, którzy starali się poruszyć niebo i ziemię, żeby kampania na PolakPotrafi zakończyła się powodzeniem.

Ogromne ukłony dla Was wszystkich! :)

Kamil Bąbel

Próg 110% osiągnięty! Ujawniamy kolejny. Dodano 19.07.2016, godz. 10:27

Dzień dobry!

Ależ jesteście niesamowici! Kilkadziesiąt minut po ujawnieniu nagrody za osiągnięcie progu 110%, został on zrealizowany. Dziękujemy i ujawniamy kolejną nagrodę.

W przypadku realizacji projektu na poziomie 120%, czyli zebrania kwoty 4680 zł, zorganizujemy specjalny webinar online, na który opowiemy o naszym doświadczeniu z procesu przygotowania projektu podróżniczego oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania z tym związane.

Akcja na Polak Potrafi kończy się za 4 godziny i 33 minuty. Jak już nam wcześniej pokazaliście, jesteście w stanie ten próg osiągnąć.

Dodatkowe środki przeznaczymy oczywiście na pokrycie nieprzewidzianych kosztów wynikających z zamknięcia tureckich granic.

Do usłyszenia niebawem!
Tripersi

Sukces i kolejne wyzwania Dodano 19.07.2016, godz. 1:13

Witajcie przyjaciele,

Mimo, że kampania jeszcze się nie skończyła, to już teraz możemy Wam szczerze pogratulować. Zrobiliście coś niebywałego! Założony próg minimalny (3900 zł) został przekroczony. Tak, to Wasza zasługa!

Nie mniej jednak, zbiórka trwa jeszcze przez kilkanaście godzin. Zgodnie z zapowiedzią, ujawniamy kolejny próg.

110%, czyli 4290 zł - jeśli akcja zakończy się powyżej tej kwoty, przeznaczymy dodatkowe środki na pokrycie kosztu promu z Bułgarii do Gruzji, którym zmuszeni jesteśmy płynąć, ze względu na niestabilną sytuację w Turcji.

Co to oznacza dla Ciebie? Oznacza to, że doceniamy wszystko, co dla nas robisz i zapraszamy Cię na przyjęcie dla naszych Wspierających. Będzie to pierwsza okazja, aby spotkać się z nami po powrocie z wyprawy i posłuchać o przeżyciach z nią związanych (a dodatkowo skosztować przysmaków przywiezionych z Gruzji).

Cieszymy się, że jedziemy na wyprawę z Waszym wsparciem.

Dziękujemy,
Tripersi

Modyfikacja trasy wyprawy Dodano 17.07.2016, godz. 15:57

Witacie,
w związku z niestabilną sytuacją w Turcji, pragniemy poinformować, że modyfikujemy trasę wyprawy. Pomimo informacji o ponownym otwarciu bułgarsko-tureckich i gruzińsko-tureckich przejść granicznych po zamachu stanu z 15.07, podróżowanie w tamte rejony wciąż jest niebezpieczne.

Tak czy inaczej, do Gruzji dotrzemy. Obiecaliśmy, prawda?

Jak? Popłyniemy promem z Bułgarii do Gruzji. Wiąże się to oczywiście z pokryciem nieprzewidzianych kosztów. Oczywiście znajdziemy na to środki, choćbyśmy mieli wykopać je spod ziemi.

Jednak w zaistniałej sytuacji, jeszcze większe znaczenie dla powodzenia projektu ma kampania na PolakPotrafi.pl. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, poinformujcie znajomych o akcji (udostępnianie to też wspieranie).

Zostały 2 dni i nieco ponad 1000 zł do zebrania. Razem damy radę!

Trzymajcie się!
Tripersi

Mamy wszystkie autka! Dodano 08.07.2016, godz. 20:36

Witajcie Tripersowi Przyjaciele!

Mamy dobrą wiadomość. Dość długo poszukiwaliśmy niebieskiego autka, ale w końcu się udało znaleźć to jedno jedyne. Zostały nam jeszcze ostatnie poprawki i nasze samochodowe trio będzie gotowe do wyprawy.

Jedno jest pewne - jedziemy do Gruzji trzema małymi autkami. Czy będą mogły przepłynąć Morze Czarne? To zależy w dużej mierze również od Was. Udostępniajcie informację o projekcie wśród swoich znajomych. Dzięki temu zrealizujemy wyprawę, z jakiej będziecie dumni.

Ściskamy mocno,
Tripersi

Pierwszy tydzień za nami Dodano 05.07.2016, godz. 10:49

Ahoj Tripersowi Przyjaciele!

Wczoraj zamknęliśmy pierwszy tydzień kampanii na Polak Potrafi kwotą 868 zł. Na pokładzie znalazło się już 21 Morskich Corsarzy. Powodzenie projektu z każdym dniem i każdą wpłatą staje się coraz bardziej realne.

Jednak, aby być pewnym realizacji założonego celu nie możemy spocząć na laurach. Przed nami intensywne 2 tygodnie. W kwaterze głównej Tripersów w Krakowie emocje sięgają zenitu.

Dopinamy formalności, wyrabiamy wizy, robimy zakupy, wysyłamy tony emaili, sprawdzamy autka i szykujemy coś naprawdę "odjechanego"!

I tylko co jakiś czas, kiedy jedno z nas wstaje od biurka, aby się przeciągnąć i spojrzeć z dystansu na ilość wykonanej pracy, to w głowie pojawia się jedna myśl: "Bez Was by się nie udało!"

Dziękujemy.
Tripersi

Cześć! :) Dodano 29.06.2016, godz. 18:53

Witajcie Tripersowi Przyjaciele!

Minęła druga doba naszego projektu, a na liczniku 7% realizacji zakładanego celu. Wprawdzie jeszcze 20 dni przed nami, ale chcieliśmy podziękować Wam już teraz!

Dlaczego? Bo początek ma tutaj niebagatelne znaczenie. Nie wiadomo, jak sytuacja się potoczy, a Wy pokazaliście nam, że wierzycie w ten projekt i w nas od samego początku. Jesteśmy Wam za to ogromnie wdzięczni.

Na pokładzie jest już 10 osób. Liczymy, że będzie nas tu systematycznie przybywać.

Co jeszcze możecie zrobić, aby razem z nami realizować to przedsięwzięcie?

1. Udostępnić informację o Gruzińskiej Robocie na swojej tablicy na FB.
2. Szepnąć o idei swojemu przyjacielowi, siostrze, współpracownikowi i zainteresować ich całą sprawą.
3. Trzymać mocno kciuki za powodzenie wyprawy! ;)

Jeszcze raz dziękujemy za bycie z nami podczas startu akcji na Polak Potrafi.

Ku przygodzie!
Tripersi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016 15:03