Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016.

Gruzińska Robota

Próg 110% osiągnięty! Ujawniamy kolejny.

Dodano 19.07.2016, godz. 10:27

Dzień dobry!

Ależ jesteście niesamowici! Kilkadziesiąt minut po ujawnieniu nagrody za osiągnięcie progu 110%, został on zrealizowany. Dziękujemy i ujawniamy kolejną nagrodę.

W przypadku realizacji projektu na poziomie 120%, czyli zebrania kwoty 4680 zł, zorganizujemy specjalny webinar online, na który opowiemy o naszym doświadczeniu z procesu przygotowania projektu podróżniczego oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania z tym związane.

Akcja na Polak Potrafi kończy się za 4 godziny i 33 minuty. Jak już nam wcześniej pokazaliście, jesteście w stanie ten próg osiągnąć.

Dodatkowe środki przeznaczymy oczywiście na pokrycie nieprzewidzianych kosztów wynikających z zamknięcia tureckich granic.

Do usłyszenia niebawem!
Tripersi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016 15:03