Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016.

Gruzińska Robota

Pierwszy tydzień za nami

Dodano 05.07.2016, godz. 10:49

Ahoj Tripersowi Przyjaciele!

Wczoraj zamknęliśmy pierwszy tydzień kampanii na Polak Potrafi kwotą 868 zł. Na pokładzie znalazło się już 21 Morskich Corsarzy. Powodzenie projektu z każdym dniem i każdą wpłatą staje się coraz bardziej realne.

Jednak, aby być pewnym realizacji założonego celu nie możemy spocząć na laurach. Przed nami intensywne 2 tygodnie. W kwaterze głównej Tripersów w Krakowie emocje sięgają zenitu.

Dopinamy formalności, wyrabiamy wizy, robimy zakupy, wysyłamy tony emaili, sprawdzamy autka i szykujemy coś naprawdę "odjechanego"!

I tylko co jakiś czas, kiedy jedno z nas wstaje od biurka, aby się przeciągnąć i spojrzeć z dystansu na ilość wykonanej pracy, to w głowie pojawia się jedna myśl: "Bez Was by się nie udało!"

Dziękujemy.
Tripersi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016 15:03