Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016.

Gruzińska Robota

Modyfikacja trasy wyprawy

Dodano 17.07.2016, godz. 15:57

Witacie,
w związku z niestabilną sytuacją w Turcji, pragniemy poinformować, że modyfikujemy trasę wyprawy. Pomimo informacji o ponownym otwarciu bułgarsko-tureckich i gruzińsko-tureckich przejść granicznych po zamachu stanu z 15.07, podróżowanie w tamte rejony wciąż jest niebezpieczne.

Tak czy inaczej, do Gruzji dotrzemy. Obiecaliśmy, prawda?

Jak? Popłyniemy promem z Bułgarii do Gruzji. Wiąże się to oczywiście z pokryciem nieprzewidzianych kosztów. Oczywiście znajdziemy na to środki, choćbyśmy mieli wykopać je spod ziemi.

Jednak w zaistniałej sytuacji, jeszcze większe znaczenie dla powodzenia projektu ma kampania na PolakPotrafi.pl. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, poinformujcie znajomych o akcji (udostępnianie to też wspieranie).

Zostały 2 dni i nieco ponad 1000 zł do zebrania. Razem damy radę!

Trzymajcie się!
Tripersi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016 15:03