Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016.

Gruzińska Robota

Mamy wszystkie autka!

Dodano 08.07.2016, godz. 20:36

Witajcie Tripersowi Przyjaciele!

Mamy dobrą wiadomość. Dość długo poszukiwaliśmy niebieskiego autka, ale w końcu się udało znaleźć to jedno jedyne. Zostały nam jeszcze ostatnie poprawki i nasze samochodowe trio będzie gotowe do wyprawy.

Jedno jest pewne - jedziemy do Gruzji trzema małymi autkami. Czy będą mogły przepłynąć Morze Czarne? To zależy w dużej mierze również od Was. Udostępniajcie informację o projekcie wśród swoich znajomych. Dzięki temu zrealizujemy wyprawę, z jakiej będziecie dumni.

Ściskamy mocno,
Tripersi

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2016 15:03