Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Bąbel

Kamil Bąbel

Kraków, Polska

Najprościej mówiąc, jestem człowiekiem, który potrafi dostrzegać i wykorzystywać nadarzające się okazje. Nieustannie podejmuję nowe wyzwania: sześciokrotnie ukończyłem dystans maratoński (w tym raz TYŁEM), skakałem na bungee i ze spadochronem, wiele razy występowałem publicznie, a także podróżowałem autostopem po Europie. Poza tym studiuję, bloguję i zaczynam stawiać pierwsze, śmiałe kroki w świecie przedsiębiorczości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4350 PLN z 3900 PLN

73 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.07.2016 15:03

Gruzińska Robota

To niesamowite! Dziękujemy!

Dodano 20.07.2016, godz. 13:27

Ahoj Tripersi!

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wspólnie sfinansowaliśmy przeprawę Tripersowych autek przez Morze Czarne. Zakończyliśmy zbiórkę kwotą 4350 zł.

Jeszcze dziś otrzymacie od nas wiadomości email z informacjami, co dalej i kiedy wyślemy do Was nagrody.

Do samej podróży pozostało już tylko 5 dni i nasz zespół ogarnia teraz mnóstwo spraw. Na pewno będzie jeszcze na to czas, ale pozwólcie, że już teraz, chociaż w skrócie wyrażę słowa swojego podziękowania.

Na początku dziękuję Wam - 73 Wspaniałym Osobom, które uwierzyły w naszą ideę i pozwoliły, aby stała się rzeczywistością. Nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo cieszymy się, że jesteście częścią naszej podróży. Śpiewanie 73 zwrotek Morskich Opowieści będzie niezwykle zabawne.

Dziękuję też tym, którzy szerzyli ideę wśród swoich znajomych, udostępniali informacje o projekcie i byli niezastąpionymi ambasadorami tego projektu. Bez Was na pewno by się nie udało!

Na koniec dziękuję zaś swojemu zespołowi: Grześkowi, Mateuszowi, Rafałowi, Ewie, Marietcie, Karolinie i Kamili, którzy starali się poruszyć niebo i ziemię, żeby kampania na PolakPotrafi zakończyła się powodzeniem.

Ogromne ukłony dla Was wszystkich! :)

Kamil Bąbel