Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Academicon

Fundacja Academicon

Lublin, Polska

„Filozofuj!” jest ogólnopolską inicjatywą filozofów. Od 2016 roku działamy jako Fundacja Academicon. Naszym głównym celem jest popularyzacja filozofii i szerzenie kultury filozoficznej. Dlatego od 3 lat wydajemy „Filozofuj!” – ilustrowany magazyn popularnofilozoficzny, prowadzimy codziennie aktualizowany portal filozofuj.eu, organizujemy debaty filozoficzne w ramach Klubów „Filozofuj!” w wielu miastach w Polsce, organizujemy Letnią Szkołę Filozofuj – połączenie filozofowania z wypoczynkiem w górach, a także wiele innych inicjatyw. Jesteśmy pasjonatami, a nasza praca jest wykonywana społecznie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25700 PLN z 25000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018.

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

RSS

Już jest! Właśnie ukazała się książka „Filozofuj z dziećmi” Dodano 30.01.2019, godz. 13:10

Raz jeszcze najserdeczniej dziękujemy naszym hojnym darczyńcom! Dzięki Wam mogła się ukazać bardzo wartościowa książka. Ufamy, że z pożytkiem dla wielu osób chcących uczyć dzieci dociekliwości i kreatywności. Przepraszamy za wydawniczy poślizg. Staraliśmy się, by wyszło fachowo, przystępnie i okazale. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z rezultatu. Zabieramy się do wysyłki obiecanych egzemplarzy książki! Dzięki! Dzięki! Dzięki! Po stokroć dzięki!

Oto link do księgarni, gdyby ktoś chciał zamówić lub polecić książkę. 

Podziękowania na portalu filozofuj.eu Dodano 29.10.2018, godz. 9:48

Drodzy Darczyńcy,

wszystkie dedykowane podziękowania znajdziecie na naszym portalu:

http://filozofuj.eu/podsumowanie-projektu-crowdfundingowego-filozofuj-z-dziecmi/

Pozdarwiamy Was serdecznie,

Redakcja Filozofuj!

 

Nagrody rozesłane Dodano 29.10.2018, godz. 9:43

Zakończyliśmy wysyłkę nagród (prócz książek i ebooków).

Nagrody wysłaliśmy listami poleconymi – obserwujcie swoje skrzynki.

Jeśli ktoś nie otrzyma spodziewanej nagrody – dajcie nam proszę znać.

Pozdarwiamy Was serdecznie,

Redakcja Filozofuj!

Prace nad wysyłką trwają Dodano 13.09.2018, godz. 16:09

Drodzy Darczyńcy, zakończylismy wysyłkę podziękowań. Do wielu z Was zwróciliśmy się z prośba o adresy oraz info, jaki numer/y magazynu mamy Wam wysłać.

Prosimy o przejrzenie skrzynek, w tym spamu, jeśli nic nie przyszło – i wysłanie nam brakujących informacji.

Jesli podziękowania nie doszły – koordynator się tym zajmie. :)

Uwagi prosimy kierować tutaj: dorotamc@academicon.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Redakcja Filozofuj!

Rozpoczynamy rozsyłanie nagród Dodano 05.09.2018, godz. 8:47

Drodzy Darczyńcy,

przystępujemy do realizacji nagród za Wasze wsparcie. Na pewno każdy z Was otrzyma wybrane nagordy, prosimy o cierpliwość. Niestety, brakuje nam adresów, bo nie wszyscy z Was uzupelnili dane w fomularzu polakpotrafi.pl.

Prosimy o dodanie adresu do wysyłki i ewentualnie telefonu kontaktowego

To bardzo usprawni naszą pracę.

Pozdrawiamy serdecznie,

Doorta Monkieiwcz-Cybulska

Koordynator projektu

 

Zakończenie projektu Dodano 20.08.2018, godz. 11:43

Tak jest, zrobiliśmy to! Dzięki Wam uzbieraliśmy całą potrzebną kwotę na wydanie książki. To wspaniała rzecz. Dziękujemy Wam ogromnie. Projekt teoretycznie się już zakończył, ale portal polakpotrafi jeszcze przez kilka dni będzie nam przekazywał dane o ostatnich wpłatach oraz Wasze adresy mailowe. Z tego względu bardzo prosimy o cierpliwość, jeśli chodzi o wysyłkę nagród. Pracujemy nad tym :) Jesteśmy z Wami w kontakcie. 

80 osób wsparło już projekt! To prawie półmetek! Dodano 02.08.2018, godz. 18:15

Dziękujemy za ciągłe wsparcie! Tutaj krótkie wideo o tym czego możecie oczekiwać w naszej książeczce. 

 

Najwyższy próg już wzięty Dodano 27.07.2018, godz. 12:56

Wow! Projekt został dziś wsparty nagrodą o wysokości 5000 zł. Nagroda ta zawiera m.in. dwudniowy kurs z autorem książki z metody filozofowania z dziećmi. Serdecznie Wam dziękujemy. Wasze wsparcie dodaje nam skrzydeł do dalszego działania. Projekt nabrał już dużego tempa, a informacje zwrotne od osób, które rozumieją sens całego przedzsięwziecia  niezwykle pozytywne i budująca. Idziemy dalej – do celu.

Siadamy w milczeniu – propozycja gry z projektowej książki Dodano 24.07.2018, godz. 10:45

Rekordowy weekend Dodano 23.07.2018, godz. 9:20

Kochani, przez miniony weeknd nasz projekt wsparło dodatkowe 20 osób i o 10% wzrosła suma wsparcia. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy. W piatek odbyła się 45 minutowa audycja w TOK FM dotycząca filozofowania z dziećmi oraz naszego projektu wydania poradnika do i prowadzenia takich zajęć. Niebawem dodamy podcast audycji. Jedziemy dalej. Zostało 27 dni do zakończenia zbiórki. Zagęszczamy akcję informacyjną – niech wszyscy zainteresowani innowacyjnymi, kreatywnymi metodami nauczania dzieci i młodzieży, mają szansę dowiedzieć się o naszym projekcie. Szerzmy mądrość!

40 wspierających Dodano 15.07.2018, godz. 2:26

Dzieje się! Już 40 osób wsparło nasz projekt. Dziękujemy. Mamy już solidną podstawę, by wierzyć, że dzięki wam książka będzie wydana. Liczymy na dalsze poparcie. Filozofowanie z dziećmi ma przyszłość, w czasach fake-newsów i post-informacyjnej rewolucji musimy podjąć inne wysiłki edukacujne, niż tylko zapamiętywanie faktów, cytatów czy wzorów. Umiejętność produktywnej komunikacji i kreatywnego myślenia, ale też i refleksji nad życiem, powinna stać się nieodzowną częścią systemu edukacyjnego. 

 

Minęło 4 dni Dodano 10.07.2018, godz. 15:49

Kochani, minęło kilka dni od rozpoczęcia projektu i już jest dzięki Wam zebrane 7% budżetu. Dziękujemy za każdą wpłatę, ciepłe słowa oraz udostępnianie i zachęcanie znajomych do wsparcia akcji. Powodzenie projketu to szansa na wspaniałe zajęcia filzoficzne w szkole.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018 22:10