Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Academicon

Fundacja Academicon

Lublin, Polska

„Filozofuj!” jest ogólnopolską inicjatywą filozofów. Od 2016 roku działamy jako Fundacja Academicon. Naszym głównym celem jest popularyzacja filozofii i szerzenie kultury filozoficznej. Dlatego od 3 lat wydajemy „Filozofuj!” – ilustrowany magazyn popularnofilozoficzny, prowadzimy codziennie aktualizowany portal filozofuj.eu, organizujemy debaty filozoficzne w ramach Klubów „Filozofuj!” w wielu miastach w Polsce, organizujemy Letnią Szkołę Filozofuj – połączenie filozofowania z wypoczynkiem w górach, a także wiele innych inicjatyw. Jesteśmy pasjonatami, a nasza praca jest wykonywana społecznie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25700 PLN z 25000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018.

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Zakończenie projektu

Dodano 20.08.2018, godz. 11:43

Tak jest, zrobiliśmy to! Dzięki Wam uzbieraliśmy całą potrzebną kwotę na wydanie książki. To wspaniała rzecz. Dziękujemy Wam ogromnie. Projekt teoretycznie się już zakończył, ale portal polakpotrafi jeszcze przez kilka dni będzie nam przekazywał dane o ostatnich wpłatach oraz Wasze adresy mailowe. Z tego względu bardzo prosimy o cierpliwość, jeśli chodzi o wysyłkę nagród. Pracujemy nad tym :) Jesteśmy z Wami w kontakcie. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018 22:10