Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Academicon

Fundacja Academicon

Lublin, Polska

„Filozofuj!” jest ogólnopolską inicjatywą filozofów. Od 2016 roku działamy jako Fundacja Academicon. Naszym głównym celem jest popularyzacja filozofii i szerzenie kultury filozoficznej. Dlatego od 3 lat wydajemy „Filozofuj!” – ilustrowany magazyn popularnofilozoficzny, prowadzimy codziennie aktualizowany portal filozofuj.eu, organizujemy debaty filozoficzne w ramach Klubów „Filozofuj!” w wielu miastach w Polsce, organizujemy Letnią Szkołę Filozofuj – połączenie filozofowania z wypoczynkiem w górach, a także wiele innych inicjatyw. Jesteśmy pasjonatami, a nasza praca jest wykonywana społecznie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25700 PLN z 25000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018.

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Rekordowy weekend

Dodano 23.07.2018, godz. 9:20

Kochani, przez miniony weeknd nasz projekt wsparło dodatkowe 20 osób i o 10% wzrosła suma wsparcia. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy. W piatek odbyła się 45 minutowa audycja w TOK FM dotycząca filozofowania z dziećmi oraz naszego projektu wydania poradnika do i prowadzenia takich zajęć. Niebawem dodamy podcast audycji. Jedziemy dalej. Zostało 27 dni do zakończenia zbiórki. Zagęszczamy akcję informacyjną – niech wszyscy zainteresowani innowacyjnymi, kreatywnymi metodami nauczania dzieci i młodzieży, mają szansę dowiedzieć się o naszym projekcie. Szerzmy mądrość!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018 22:10