Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Academicon

Fundacja Academicon

Lublin, Polska

„Filozofuj!” jest ogólnopolską inicjatywą filozofów. Od 2016 roku działamy jako Fundacja Academicon. Naszym głównym celem jest popularyzacja filozofii i szerzenie kultury filozoficznej. Dlatego od 3 lat wydajemy „Filozofuj!” – ilustrowany magazyn popularnofilozoficzny, prowadzimy codziennie aktualizowany portal filozofuj.eu, organizujemy debaty filozoficzne w ramach Klubów „Filozofuj!” w wielu miastach w Polsce, organizujemy Letnią Szkołę Filozofuj – połączenie filozofowania z wypoczynkiem w górach, a także wiele innych inicjatyw. Jesteśmy pasjonatami, a nasza praca jest wykonywana społecznie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25700 PLN z 25000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018.

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Już jest! Właśnie ukazała się książka „Filozofuj z dziećmi”

Dodano 30.01.2019, godz. 13:10

Raz jeszcze najserdeczniej dziękujemy naszym hojnym darczyńcom! Dzięki Wam mogła się ukazać bardzo wartościowa książka. Ufamy, że z pożytkiem dla wielu osób chcących uczyć dzieci dociekliwości i kreatywności. Przepraszamy za wydawniczy poślizg. Staraliśmy się, by wyszło fachowo, przystępnie i okazale. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z rezultatu. Zabieramy się do wysyłki obiecanych egzemplarzy książki! Dzięki! Dzięki! Dzięki! Po stokroć dzięki!

Oto link do księgarni, gdyby ktoś chciał zamówić lub polecić książkę. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018 22:10