Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Academicon

Fundacja Academicon

Lublin, Polska

„Filozofuj!” jest ogólnopolską inicjatywą filozofów. Od 2016 roku działamy jako Fundacja Academicon. Naszym głównym celem jest popularyzacja filozofii i szerzenie kultury filozoficznej. Dlatego od 3 lat wydajemy „Filozofuj!” – ilustrowany magazyn popularnofilozoficzny, prowadzimy codziennie aktualizowany portal filozofuj.eu, organizujemy debaty filozoficzne w ramach Klubów „Filozofuj!” w wielu miastach w Polsce, organizujemy Letnią Szkołę Filozofuj – połączenie filozofowania z wypoczynkiem w górach, a także wiele innych inicjatyw. Jesteśmy pasjonatami, a nasza praca jest wykonywana społecznie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25700 PLN z 25000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018.

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

40 wspierających

Dodano 15.07.2018, godz. 2:26

Dzieje się! Już 40 osób wsparło nasz projekt. Dziękujemy. Mamy już solidną podstawę, by wierzyć, że dzięki wam książka będzie wydana. Liczymy na dalsze poparcie. Filozofowanie z dziećmi ma przyszłość, w czasach fake-newsów i post-informacyjnej rewolucji musimy podjąć inne wysiłki edukacujne, niż tylko zapamiętywanie faktów, cytatów czy wzorów. Umiejętność produktywnej komunikacji i kreatywnego myślenia, ale też i refleksji nad życiem, powinna stać się nieodzowną częścią systemu edukacyjnego. 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018 22:10