Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Academicon

Fundacja Academicon

Lublin, Polska

„Filozofuj!” jest ogólnopolską inicjatywą filozofów. Od 2016 roku działamy jako Fundacja Academicon. Naszym głównym celem jest popularyzacja filozofii i szerzenie kultury filozoficznej. Dlatego od 3 lat wydajemy „Filozofuj!” – ilustrowany magazyn popularnofilozoficzny, prowadzimy codziennie aktualizowany portal filozofuj.eu, organizujemy debaty filozoficzne w ramach Klubów „Filozofuj!” w wielu miastach w Polsce, organizujemy Letnią Szkołę Filozofuj – połączenie filozofowania z wypoczynkiem w górach, a także wiele innych inicjatyw. Jesteśmy pasjonatami, a nasza praca jest wykonywana społecznie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25700 PLN z 25000 PLN

150 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018.

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Najwyższy próg już wzięty

Dodano 27.07.2018, godz. 12:56

Wow! Projekt został dziś wsparty nagrodą o wysokości 5000 zł. Nagroda ta zawiera m.in. dwudniowy kurs z autorem książki z metody filozofowania z dziećmi. Serdecznie Wam dziękujemy. Wasze wsparcie dodaje nam skrzydeł do dalszego działania. Projekt nabrał już dużego tempa, a informacje zwrotne od osób, które rozumieją sens całego przedzsięwziecia  niezwykle pozytywne i budująca. Idziemy dalej – do celu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.08.2018 22:10