Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Wrocław, Polska

Patrycja Obara & The Tactopers grają prosto - prosto z serca i prosto w serce, stają przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo w ich twórczości podporządkowane są jednemu celowi: opowiedzeniu historii o najgłębiej skrywanych emocjach, o tęsknotach i strachach codzienności. W dobie elektronicznych brzmień stawiają na klasyczne instrumenty, jak obój czy wiolonczela. Grali m. in. na Scenie na Dywanie w Capitolu, w Vertigo i Collosseum Jazz Caffe. Byli gośćmi Radia Wrocław Kultura i Radia RAM. Obecnie przygotowują debiutancki, dwupłytowy, multiartystyczny concept album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27708 PLN z 19000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017.

Concept album Patrycja Obara & The Tactopers

RSS

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!!!! Dodano 08.09.2017, godz. 0:19

Jeszcze jeden dzień :) Dodano 06.09.2017, godz. 10:35

Już na horyzoncie widać nasz teledysk :). Powalczymy jeszcze? :)

Koncert w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza Dodano 04.09.2017, godz. 22:50

Zapraszamy wszystkich serdecznie na nasz koncert w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza - już 9 września o godzinie 19:00 w Znasz Ich Cafe Bistro we Wrocławiu :)

Odliczamy do końca Dodano 04.09.2017, godz. 9:52

Jeszcze tylko do czwartku do 22:00 walczymy o teledysk do naszego drugiego singla, "Mommy & Daddy Left". Pomożecie? :)

Ostatnie dni zbiórki! Dodano 03.09.2017, godz. 11:20

To niewiarygodne, ile już z Waszą pomocą udało nam się zrobić. A jescze tyle przed nami :). Im więcej od Was, tym więcej stworzymy :)

DZIĘ-KU-JE-MY!!!!!!!!!!!! Dodano 02.09.2017, godz. 22:35

Kochani! Dziękujemy!!! Brak nam słów, po prostu zalaliśmy się łzami :)

Walczymy o teledysk? :))

Ostatnia prosta Dodano 31.08.2017, godz. 13:23

Wszystkim najpiękniej dziękujemy za dotychczasowe, onieśmielające wsparcie! :) <3Przed nami ostatnia prosta - ostatni tydzień kampanii. Tydzień obgryzania paznokci, chudnięcia za zgryzoty i odświeżania strony kampanii co pół minuty. Uda się, czy się nie uda? Uda się, czy... Musi się udać, prawda? Powalczcie z nami, jesteśmy za blisko, żeby się poddać! <3 Zbiórka trwa do przyszłego czwartku do 22:00.
fot. Sebastian Siepietowski

Nowa nagroda i teledysk niespodzianka :) Dodano 28.08.2017, godz. 15:24

Mamy dobrą wiadomość - na liście nagród pojawiła się nowa pozycja od Przemka. Dotychczas Przemek oferował nagranie dowolnego podkładu muzycznego dla miłośników śpiewu (nagroda za 150 zł) i aranżację utworu w dowolnym stylu (np. "Ona tańczy dla mnie" w wersji heavy metal też na pewno da się zrobić :D). Teraz mamy coś absolutnie wyjątkowego - jeśli wybierzecie nagrodę za 600 zł, specjalnie dla Was Przemek skomponuje utwór - czy to instrumentalny, czy do napisanego przez Was (lub kogoś innego) tekstu. Czy to nie świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego? :)

Tymczasem mamy dla Was małą niespodziankę. Kiedy rzuciliśmy Przemkowi pół-żartem: "Ciekawe, jak by to nasze Divine brzmiało w wersji klasyczny amerykański pop", Przemek potraktował to absolutnie poważnie :). A potem pół-żartem rzuciliśmy Teo Dumskiemu, że może w takim razie zrobimy do tego klasyczny amerykański teledysk. I tak, zupełnie na serio, powstało takie oto dzieło:

Już wkrótce muzyczna niespodzianka :) Dodano 26.08.2017, godz. 10:09

Wczoraj w studiu przygotowywaliśmy dla Was pewną muzyczną niespodziankę. Bardzo niespodziankę :).

Szczegóły już wkrótce!

Jak to działa? Wasze FAQ na temat kampanii i nasze odpowiedzi Dodano 24.08.2017, godz. 11:47

Często pytacie nas, jak działa kampania i jak najlepiej nas wesprzeć. Niektóre z Waszych pytań powtarzają się, dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu na nie odpowiedzieć, żeby rozwiać najważniejsze wątpliwości.

Jeśli nie zbierzemy całkowitej kwoty 19 000, wszystkie pieniądze wpłacone na kampanię wracają do Was. Jeśli do 100% kwoty zabraknie choć złotówki, nasz projekt się nie powiedzie.

Tak, można - nie ma limitu górnego. Zgodnie z opisem w treści kampanii - jeśli zgromadzimy więcej niż zakładane 19 000, przeznaczymy te środki na produkcję teledysku i uruchomienie strony internetowej z naszą muzyką w różnych wariantach (więcej w opisie kampanii).

Czasem pytacie, co zrobić, kiedy podoba Wam się jakaś nagroda (np. Pakiet Rękopis za 150 zł), ale chcielibyście wpłacić większą kwotę. Możecie wtedy bez wahania kliknąć nagrodę, która Wam się spodobała, a w następnym kroku będziecie mogli zmienić kwotę na wyższą.

Są też wśród Was skromni Darczyńcy, którzy nie chcą nagród, podziękowań i hałasu wokół siebie - chcą po prostu wesprzeć nasz projekt. Jeśli do nich należysz, to mamy też rozwiązanie dla Ciebie. Możesz wybrać opcję za 1 zł - Wsparcie bez nagrody - i wpisać w kolejnym kroku kwotę, którą chcesz nas wesprzeć.

Wiemy, że czekacie niecierpliwie na swoje nagrody, jednak nie możemy zacząć ich dystrybucji przed zakończeniem kampanii. Po 7 września zaglądajcie na Facebooka, do skrzynek mailowych i pocztowych, gdzie zaczną spływać Wasze nagrody - wszystkie z wyjątkiem jednej. Fizyczną wersję naszej książko-płyty będziemy, zgodnie z opisem, wysyłać w dniu premiery, która, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, późną jesienią tego roku, a w razie nieprzewidzianych utrudnień wiosną przyszłego roku.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, piszcie, chętnie odpowiemy.

Zdjęcia: Sebastian Siepietowski (1,3,4), Krzysztof Wilma (2), Patrycja Obara (5)

Płyty na ostatnim zdjęciu to nasze pierwsze wydawnictwo, EPka "Goodbyes". Jeszcze przez chwilę możecie jej posłuchać na stronie www.thetactopers.com

Półmetek kampanii Dodano 23.08.2017, godz. 20:33

Nasza kampania jest już na półmetku. Ogrom Waszego zainteresowania i wsparcia wszelkiego rodzaju nas onieśmiela. 15 dni i 69% zgromadzonej kwoty, 146 osób, które nas wsparły wpłatą i drugie tyle, które z dobrym słowem podały dalej informację o naszej kampanii. Dziękujemy z całego serca! Dzięki Wam nie tylko jesteśmy coraz bliżej realizacji naszego concept albumu, ale i mamy coraz większe przekonanie, że idziemy dobrą drogą.

Za to wszystko raz jeszcze ogromnie dziękujemy i zabieramy się dalej do pracy :)

Pyszności od Simply Vege w nagrodę za wsparcie Dodano 23.08.2017, godz. 20:28

Jeśli macie ochotę na pudełko wege pyszności od Simply Vege (blog kulinarny Patrycji: simplyvege.blogspot.com) lub wege ucztę na wypasie u Was w domu, szukajcie ich wśród nagród w kampanii :)

Mommy & Daddy Left live z premiery teledysku Dodano 21.08.2017, godz. 10:54

Tej piosenki miało nie być na płycie. Ale będzie. Przyszła nagle. Słowa ostatniej zwrotki Patrycja kończyła w bezsenną noc przed jej nagraniem, przekopując się przez potwory ze swojego dzieciństwa. Oto ona. Mommy & Daddy Left - premierowo w wersji live. Wersja płytowa już wkrótce, ale potrzebujemy jeszcze odrobiny Waszego wsparcia :)

 

słowa/muzyka: Patrycja Obara

aranżacja: Przemek Michalak / Patrycja Obara

wokal: Patrycja Obara

fortepian: Michał Drezner

perkusja: Przemek Michalak

animacja live: Adam Kabat / Sebastian Siepietowski

reżyseria: Teo Dumski

Fotorelacja z premiery teledysku Dodano 12.08.2017, godz. 11:05

Oto kilka zdjęć z multiartystycznej premiery teledysku do "Impeccable", która odbyła się 8 sierpnia w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. Pisanie opowiadania na dużym ekranie, koncert animowany na żywo przez dwóch rysowników i prezentacja teledysku z wokalem live - krótko mówiąc: działo się :).

Zdjęcia: Tobiasz Papuczys

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017 22:10