Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Wrocław, Polska

Patrycja Obara & The Tactopers grają prosto - prosto z serca i prosto w serce, stają przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo w ich twórczości podporządkowane są jednemu celowi: opowiedzeniu historii o najgłębiej skrywanych emocjach, o tęsknotach i strachach codzienności. W dobie elektronicznych brzmień stawiają na klasyczne instrumenty, jak obój czy wiolonczela. Grali m. in. na Scenie na Dywanie w Capitolu, w Vertigo i Collosseum Jazz Caffe. Byli gośćmi Radia Wrocław Kultura i Radia RAM. Obecnie przygotowują debiutancki, dwupłytowy, multiartystyczny concept album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27708 PLN z 19000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017.

Concept album Patrycja Obara & The Tactopers

Mommy & Daddy Left live z premiery teledysku

Dodano 21.08.2017, godz. 10:54

Tej piosenki miało nie być na płycie. Ale będzie. Przyszła nagle. Słowa ostatniej zwrotki Patrycja kończyła w bezsenną noc przed jej nagraniem, przekopując się przez potwory ze swojego dzieciństwa. Oto ona. Mommy & Daddy Left - premierowo w wersji live. Wersja płytowa już wkrótce, ale potrzebujemy jeszcze odrobiny Waszego wsparcia :)

 

słowa/muzyka: Patrycja Obara

aranżacja: Przemek Michalak / Patrycja Obara

wokal: Patrycja Obara

fortepian: Michał Drezner

perkusja: Przemek Michalak

animacja live: Adam Kabat / Sebastian Siepietowski

reżyseria: Teo Dumski

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017 22:10