Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Wrocław, Polska

Patrycja Obara & The Tactopers grają prosto - prosto z serca i prosto w serce, stają przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo w ich twórczości podporządkowane są jednemu celowi: opowiedzeniu historii o najgłębiej skrywanych emocjach, o tęsknotach i strachach codzienności. W dobie elektronicznych brzmień stawiają na klasyczne instrumenty, jak obój czy wiolonczela. Grali m. in. na Scenie na Dywanie w Capitolu, w Vertigo i Collosseum Jazz Caffe. Byli gośćmi Radia Wrocław Kultura i Radia RAM. Obecnie przygotowują debiutancki, dwupłytowy, multiartystyczny concept album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27708 PLN z 19000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017.

Concept album Patrycja Obara & The Tactopers

Jak to działa? Wasze FAQ na temat kampanii i nasze odpowiedzi

Dodano 24.08.2017, godz. 11:47

Często pytacie nas, jak działa kampania i jak najlepiej nas wesprzeć. Niektóre z Waszych pytań powtarzają się, dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu na nie odpowiedzieć, żeby rozwiać najważniejsze wątpliwości.

Jeśli nie zbierzemy całkowitej kwoty 19 000, wszystkie pieniądze wpłacone na kampanię wracają do Was. Jeśli do 100% kwoty zabraknie choć złotówki, nasz projekt się nie powiedzie.

Tak, można - nie ma limitu górnego. Zgodnie z opisem w treści kampanii - jeśli zgromadzimy więcej niż zakładane 19 000, przeznaczymy te środki na produkcję teledysku i uruchomienie strony internetowej z naszą muzyką w różnych wariantach (więcej w opisie kampanii).

Czasem pytacie, co zrobić, kiedy podoba Wam się jakaś nagroda (np. Pakiet Rękopis za 150 zł), ale chcielibyście wpłacić większą kwotę. Możecie wtedy bez wahania kliknąć nagrodę, która Wam się spodobała, a w następnym kroku będziecie mogli zmienić kwotę na wyższą.

Są też wśród Was skromni Darczyńcy, którzy nie chcą nagród, podziękowań i hałasu wokół siebie - chcą po prostu wesprzeć nasz projekt. Jeśli do nich należysz, to mamy też rozwiązanie dla Ciebie. Możesz wybrać opcję za 1 zł - Wsparcie bez nagrody - i wpisać w kolejnym kroku kwotę, którą chcesz nas wesprzeć.

Wiemy, że czekacie niecierpliwie na swoje nagrody, jednak nie możemy zacząć ich dystrybucji przed zakończeniem kampanii. Po 7 września zaglądajcie na Facebooka, do skrzynek mailowych i pocztowych, gdzie zaczną spływać Wasze nagrody - wszystkie z wyjątkiem jednej. Fizyczną wersję naszej książko-płyty będziemy, zgodnie z opisem, wysyłać w dniu premiery, która, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, późną jesienią tego roku, a w razie nieprzewidzianych utrudnień wiosną przyszłego roku.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, piszcie, chętnie odpowiemy.

Zdjęcia: Sebastian Siepietowski (1,3,4), Krzysztof Wilma (2), Patrycja Obara (5)

Płyty na ostatnim zdjęciu to nasze pierwsze wydawnictwo, EPka "Goodbyes". Jeszcze przez chwilę możecie jej posłuchać na stronie www.thetactopers.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017 22:10