Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Wrocław, Polska

Patrycja Obara & The Tactopers grają prosto - prosto z serca i prosto w serce, stają przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo w ich twórczości podporządkowane są jednemu celowi: opowiedzeniu historii o najgłębiej skrywanych emocjach, o tęsknotach i strachach codzienności. W dobie elektronicznych brzmień stawiają na klasyczne instrumenty, jak obój czy wiolonczela. Grali m. in. na Scenie na Dywanie w Capitolu, w Vertigo i Collosseum Jazz Caffe. Byli gośćmi Radia Wrocław Kultura i Radia RAM. Obecnie przygotowują debiutancki, dwupłytowy, multiartystyczny concept album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27708 PLN z 19000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017.

Concept album Patrycja Obara & The Tactopers

Półmetek kampanii

Dodano 23.08.2017, godz. 20:33

Nasza kampania jest już na półmetku. Ogrom Waszego zainteresowania i wsparcia wszelkiego rodzaju nas onieśmiela. 15 dni i 69% zgromadzonej kwoty, 146 osób, które nas wsparły wpłatą i drugie tyle, które z dobrym słowem podały dalej informację o naszej kampanii. Dziękujemy z całego serca! Dzięki Wam nie tylko jesteśmy coraz bliżej realizacji naszego concept albumu, ale i mamy coraz większe przekonanie, że idziemy dobrą drogą.

Za to wszystko raz jeszcze ogromnie dziękujemy i zabieramy się dalej do pracy :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017 22:10