Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Wrocław, Polska

Patrycja Obara & The Tactopers grają prosto - prosto z serca i prosto w serce, stają przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo w ich twórczości podporządkowane są jednemu celowi: opowiedzeniu historii o najgłębiej skrywanych emocjach, o tęsknotach i strachach codzienności. W dobie elektronicznych brzmień stawiają na klasyczne instrumenty, jak obój czy wiolonczela. Grali m. in. na Scenie na Dywanie w Capitolu, w Vertigo i Collosseum Jazz Caffe. Byli gośćmi Radia Wrocław Kultura i Radia RAM. Obecnie przygotowują debiutancki, dwupłytowy, multiartystyczny concept album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27708 PLN z 19000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017.

Concept album Patrycja Obara & The Tactopers

Ostatnia prosta

Dodano 31.08.2017, godz. 13:23

Wszystkim najpiękniej dziękujemy za dotychczasowe, onieśmielające wsparcie! :) <3Przed nami ostatnia prosta - ostatni tydzień kampanii. Tydzień obgryzania paznokci, chudnięcia za zgryzoty i odświeżania strony kampanii co pół minuty. Uda się, czy się nie uda? Uda się, czy... Musi się udać, prawda? Powalczcie z nami, jesteśmy za blisko, żeby się poddać! <3 Zbiórka trwa do przyszłego czwartku do 22:00.
fot. Sebastian Siepietowski

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017 22:10