Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Wrocław, Polska

Patrycja Obara & The Tactopers grają prosto - prosto z serca i prosto w serce, stają przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Dźwięk i słowo w ich twórczości podporządkowane są jednemu celowi: opowiedzeniu historii o najgłębiej skrywanych emocjach, o tęsknotach i strachach codzienności. W dobie elektronicznych brzmień stawiają na klasyczne instrumenty, jak obój czy wiolonczela. Grali m. in. na Scenie na Dywanie w Capitolu, w Vertigo i Collosseum Jazz Caffe. Byli gośćmi Radia Wrocław Kultura i Radia RAM. Obecnie przygotowują debiutancki, dwupłytowy, multiartystyczny concept album.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27708 PLN z 19000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017.

Concept album Patrycja Obara & The Tactopers

Nowa nagroda i teledysk niespodzianka :)

Dodano 28.08.2017, godz. 15:24

Mamy dobrą wiadomość - na liście nagród pojawiła się nowa pozycja od Przemka. Dotychczas Przemek oferował nagranie dowolnego podkładu muzycznego dla miłośników śpiewu (nagroda za 150 zł) i aranżację utworu w dowolnym stylu (np. "Ona tańczy dla mnie" w wersji heavy metal też na pewno da się zrobić :D). Teraz mamy coś absolutnie wyjątkowego - jeśli wybierzecie nagrodę za 600 zł, specjalnie dla Was Przemek skomponuje utwór - czy to instrumentalny, czy do napisanego przez Was (lub kogoś innego) tekstu. Czy to nie świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego? :)

Tymczasem mamy dla Was małą niespodziankę. Kiedy rzuciliśmy Przemkowi pół-żartem: "Ciekawe, jak by to nasze Divine brzmiało w wersji klasyczny amerykański pop", Przemek potraktował to absolutnie poważnie :). A potem pół-żartem rzuciliśmy Teo Dumskiemu, że może w takim razie zrobimy do tego klasyczny amerykański teledysk. I tak, zupełnie na serio, powstało takie oto dzieło:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2017 22:10