Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Secret_Service

Secret_Service

Warszawa

Pismo legenda! Towarzyszyło polskim graczom od 1993 roku. Teraz powraca by z Waszym wsparciem móc pojawić się na papierze i zapewnić rozrywkę na poziomie wszystkim tym dla których kultura gier wideo/komputerowych to znacznie więcej niż suche recenzje i weekendowe wyprzedaże.
Legendarna nazwa, legendarny skład i wierność starej magii Sikreta - to świętości, których nasz projekt nie zbruka!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

284110 PLN z 93000 PLN

3688 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

305%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014.

Secret Service

RSS

Spotkajmy się! Dodano 27.08.2014, godz. 17:42

Zdobyliśmy próg, którym jest Spotkanie na Targach PGA! Wychodzi na to, że ciągle nas lubicie;-)

Szczegóły spotkania poznacie już niedługo, a my cieszymy się, że cel, który zaproponowaliście tak przypadł Wam do gustu. Nie możemy doczekać się naszego wspólnego spotkania tak samo jak powąchania świeżo wydrukowanego Secreta.

Nie wiemy jak sobie wyobrażacie nasze zetknięcie na PGA, ale my przed oczami mamy tysiące ludzi w koszulce "Wskrzesiłem/łam Secret Service". Oj zapowiada się, że będzie nie jedna okazja do zrobienia epickich fotek :-)

Pozdrawiamy
Ekipa Secret Service
Dodano: 30.09.2014, 9:21
  mrkaczor
mrkaczor
Witam, zamówiłem "legendo trwaj" i nie mam jeszcze SS ani tshirta (a dane wysłałem formualrzem). Czy mogę prosić o info - może coś źle zrobiłem?
Dodano: 28.08.2014, 8:58
  Mateusz Giżycki
Mateusz Giżycki
No przeciez to sie rozumie samo przez siebie że wplacą coś na konto.
Dodano: 28.08.2014, 8:16
  Wojciech Bogdziun
Wojciech Bogdziun
Ice Bucket to robi się dla szczytnego celu bez zapłaty...

Koleżanki i koledzy, przyjaciele i przyjaciółki, najbliżsi! Dodano 22.08.2014, godz. 15:30

Koleżanki i koledzy, przyjaciele i przyjaciółki, najbliżsi!

Prawda jest taka, że daliśmy ciała. W tym całym zamieszaniu jakie towarzyszy akcji, dziesiątkach maili, telefonów, jednoczesnym dopieszczaniem wyglądu pisma, edytowaniu tekstów i udzielaniu się na naszej zamkniętej grupie w środku nocy poszedł do Was przez pomyłkę komunikat który nie powinien był pójść, a dotyczący ostatecznego progu - miesięcznika. Gdzieś tam w wewnętrznych rozmowach między nami padło, że kontynuacja logiczna progów to 310%, kolega zajmujący się sprawami technicznymi wziął to na serio, zamarkował kolejne "tajne" progi co 30% jak robił do tej pory i puścił (wyliczywszy uprzednio proporcjonalną wartość). Grafika poszła, ekipa Polaka dostosowała wszystko do nowego obrazka i tak to się stało.

Przesiadka z kwartalnika na dwumiesięcznik to rzecz stosunkowo nietrudna do ogarnięcia, ale przeskok z dwumiesięcznika na miesięcznik to już konkretna zabawa organizacyjna i finansowa. Tu już proste przełożenie z pokryciem samych kosztów druku jednego numeru więcej nie działa. Pamiętajmy, że standardowy okres rozliczeniowy w naszym kraju to 85 dni roboczych - to jest 120 dni kalendarzowych (czyli ok. 4 miesięcy) i do tego firmy kolporterskie zatrzymują dla siebie około połowy wartości od tego co sprzedały, a za zwroty każą sobie dodatkowo zapłacić. To tylko jeden z kilku istotnych parametrów jakie się zmieniają. Potwierdzić to może każdy kto jest związany z branżą wydawniczą. Przeskok z dwumiesięcznika na miesięcznik to nie o 100%, ale można spokojnie powiedzieć, że o 200% większa inwestycja.

Dlatego też jeszcze raz wszystkich serdecznie przepraszamy za zaistniałe zamieszanie, ale nie możemy zaryzykować porażki całego projektu z powodu jednego błędu, który się przemknął w środku nocy. Dwumiesięcznik jest gwarantowany i to jest nasz wspólny ogromny sukces.
Dodano: 23.08.2014, 18:07
  Hipke
Hipke
Dzięki, nie dotarłem do tej informacji.
Dodano: 23.08.2014, 10:49
Secret_Service
Secret_Service
@Hipke - już w komentarzach prosiliśmy, aby ci którzy mają problem z dostaniem się do grupy, napisali do nas na PRIV na stronie na Facebooku podając w wiadomości swój adres e-mial z którego wspierali projekt.
Dodano: 23.08.2014, 0:22
  iroen
iroen
Np 2-miesięcznik, to niesamowity wyczyn :)

Co 2 miesiące! Dodano 21.08.2014, godz. 22:25

JEST! Jesteście niesamowici! Secret Service przestaje być kwartalnikiem! To radość nie tylko dla tych, którzy wybrali nagrodę z sześcioma numerami do przodu. To ogromne szczęście (i odpowiedzialność) także dla nas bo wiemy, że piszemy dla niesamowitych ludzi.

Chcielibyśmy żebyście mieli świadomość tego co razem osiągamy. Nie tylko przywracamy legendę, ale wspólnymi siłami, zaangażowaniem, pracą bijemy rekordy polskiego finansowania społecznościowego.

To wspaniały znak, który daje nadzieje, który pokazuje, że zdeterminowana społeczność może osiągać zamierzone cele. Może realizować marzenia.
Tak jak kiedyś Secret Service, tak dzisiaj wszyscy razem przecieramy szlaki. Dla siebie i dla tych wszystkich, którzy być może pójdą w nasze ślady mądrzejsi o to wszystko co robimy dobrze i co zrobiliśmy źle.

Ale koniec tego bajdurzenia. My wracamy do robienia Secreta i mamy nadzieje, że cały czas razem z Wami u boku, walczymy o kolejne progi!


Z pozdrowieniami
Ekipa Secret Service
Dodano: 22.08.2014, 7:37
  kelong
kelong
Wykupiłem wczoraj jeszcze pierwszy numer kioskowej okladki, zeby miec ten limitowany i ten nie ;) Poza oczywiscie pierwszymi 6 numerami...

Nowa nagroda + ujawniony próg! Dodano 21.08.2014, godz. 17:47

Dzień nowości!

Na naszej sekretnej grupie pojawił się przeciek z unikatowej okładki, a na stronie PolakPotrafi.pl dwa inne "przecieki".

Ostatni cel ujawniony! I nie jest to pewnie dla nikogo niespodzianka, że chodzi o to, aby Secret Service już teraz wrócił jako miesięcznik. Jest to właściwie jeden, ostateczny cel, choć po drodze mamy jeszcze trzy specjalne, które nadal pozostają ukryte. Będą to już jednak innego rodzaju cele, które mają za zadanie uatrakcyjnić naszą drogę do finału. Trochę was zaskoczą, mamy nadzieję, że i ubawią. Niech jeszcze chwilę pozostaną tajemnicą.

Mamy też dla Was nową nagrodę o którą także bardzo głośno prosiliście. Dodajemy Pierwszy Numer reaktywowanego SS w wersji z regularną, kioskową okładką!

Co tu dużo pisać! Walczymy na wszystkich frontach!
Ekipa Secret Service
Dodano: 22.08.2014, 6:59
  Krzysztof Krzysztof
Krzysztof Krzysztof
Są jakieś problemy z dodawaniem do grupy? Już ze dwa tygodnie czekam
Dodano: 21.08.2014, 20:34
  mauricione
mauricione
Fajnie byłoby otrzymać w końcu to zaproszenie do „tajnej grupy”.

NOWA NAGRODA! Dodano 19.08.2014, godz. 16:43

Bez owijania w bawełnę... wielu z Was apeluje o dodanie nagrody umożliwiającej wybór numerów od 2 do 6. Tak też robimy!

Przypominamy, że na PolakPotrafi.pl możecie wygodnie dodawać nowe nagrody lub zmieniać wsparcie więc hulajcie i wspierajcie ;-)


Pozdr
Ekipa Secret Service
Dodano: 20.08.2014, 9:15
  liju
liju
Hej Tomasz Stankiewicz. Problem w tym, że nie dostałem w tym temacie żadnego maila. Null :(
Dodano: 20.08.2014, 0:02
  Tomasz Stankiewicz
Tomasz Stankiewicz
liju, jak dostałeś maila w którym miałeś podać swój profil do fb, to teraz tylko poproś o dodanie Cię do grupy :)
Dodano: 19.08.2014, 23:52
  Tomasz Z Lasu Pomorza

190 proc. - Gruby Secret Dodano 13.08.2014, godz. 17:20

Stało się. Wspólnymi siłami mamy 190 proc. wsparcia. Dla nas jest to super nowina bo zbliża nas do dwumiesięcznego cyklu wydawniczego. Wierzymy że jest to też ważne dla Was bo wraz z tym progiem nie tylko dostaniecie pogrubioną wersję nowego Secreta, ale także kilka darmowych bonusów. Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale wielu z Was po zakończeniu akcji nie tylko otrzyma nowy numer i gadżety, ale także:

- kody na gry od Artifex Mundi
- zniżkę na zakupy w muve.pl
- link do Sekretnego Filmu
o dodatkowych rzeczach do dokupienia nie wspominając.

Rozpoczęliśmy też proces rozkręcania naszej specjalnej grupy na FB. Ci z Was, którzy wybrali nagrody zawierające dostęp do grupy roboczej “Secret Action” powinni przedwczoraj (tj. poniedziałek 11.08.2014) dostać maila ze szczegółami dostępu. Jeżeli nie widzicie takiego maila u siebie to sprawdźcie w spamie bo różnie to z pocztą bywa ;-)

My wkroczyliśmy już w tryb ostrej pracy dziennikarskiej i redaktorskiej. Musimy (i chcemy) dostarczyć Wam jak najlepszy magazyn w obiecanym terminie więc praca w redakcji wre!
Trzymajcie za nas kciuki bo mamy teraz wyjątkowo pracowite wakacje, a Wasze wsparcie i pozytywna energia korzystnie wpływa na to co robimy.

Pozdrawiamy
Ekipa Secret Service
Dodano: 17.09.2014, 8:05
  peesku
peesku
że nie wspomnę o kodzie z muve...
Dodano: 17.09.2014, 8:05
  peesku
peesku
ani ja...
Dodano: 20.08.2014, 21:53
  Hipke
Hipke
Dołączam się do przedmówców- nie dostałem maila. Nie ma go ani w Inboxie, ani w Spamie, ani nigdzie indziej...

Pogrubione wydanie po osiągnięciu progu 190 proc.! Dodano 31.07.2014, godz. 11:10

Tylko dla wspierających: pogrubione wydanie po osiągnięciu progu 190 proc.!

Czas na ujawnienie zaktualizowanego progu na poziomie 190 proc. Poza Sekretnym Wideo, które w wersji elektronicznej otrzymają wszyscy wspierający, oraz zniżką na zakupy w Muve.pl, po osiągnięciu tego progu Secret Service stanie się grubszy. Co istotne – dodatkowe strony pojawią się wyłącznie w pierwszym numerze reaktywowanego Secret Service w wersji drukowanej, limitowanej - dostępnej tylko w ramach akcji na PolakPotrafi.pl! Będzie to kontent “rozrywkowy” :-)
Dodano: 03.08.2014, 12:18
  Sebastian Seb
Sebastian Seb
Przeciez w mailu ktory dostaje sie po wsparciu projektu pisze wyraznie ze kontakt co do wysylki nagrod bedzie mozna podac PO zakonczeniu projektu
Dodano: 01.08.2014, 14:05
  DustEater
DustEater
@Piotr: dobre pytanie. Ale sądzę, że będzie puszczany mailing gdzie ludzie podadzą swoje dane.
Dodano: 01.08.2014, 13:20
  Piotr Budkowski
Piotr Budkowski
A gdzie podać Wam swój adres do wysyłki pisma ?

Wizualizacja kolejnej nagrody – zobaczcie plakat! Dodano 28.07.2014, godz. 13:47

Wizualizacja kolejnej nagrody – zobaczcie plakat!

Weekend to z reguły czas relaksu, odpoczynku i ładowania akumulatorów przed kolejnym tygodniem. Ale nie ten weekend i nie dla nas. Przygotowujemy się do ujawnienia odświeżonego progu na 190 proc. oraz pracujemy nad nagrodami, które możecie wybierać w projekcie. Na pierwsze danie serwujemy Wam wizualizację najświeższej z nich, jaką jest plakat A2 z legendarnymi okładkami starego Secreta uzupełnionymi o okładkę wydania po reedycji (której jeszcze nie ujawniamy, ale na wydrukowanym plakacie będzie już widoczna :-).

Jako nagroda pojawił się już kilka dni temu, a teraz możecie zobaczyć jak będzie się prezentował. Nowe nagrody i wizualizacje już wkrótce!
Dodano: 06.08.2014, 11:19
  Tomasz Troszczyński
Tomasz Troszczyński
Ja również DOMAGAM się formatu A1. Przecież A1 to standardowy rozmiar każdego normalnego plakatu.
Dodano: 02.08.2014, 9:13
  Tomasz Maciąg
Tomasz Maciąg
Wizualizacja ale bez wizualizacji. Fajnie :/
Dodano: 29.07.2014, 12:04
  Tokman77
Tokman77
Liczyłem na przynajmniej pierwszy nr(z 93r.)w pdf.,ale plakat z okładkami też jest świetnym pomysłem.

Cel pośredni 160% OSIĄGNIĘTY! Dodano 25.07.2014, godz. 20:36

Cel pośredni 160% OSIĄGNIĘTY!

Okładka FULL WYPAS będzie! Będzie znacznie grubsza (ponad 70%) od tej, jaką pamiętacie. Będzie pokryta specjalną folią, na której nie zostają paluchy, dzięki niej kolory nabierają niepowtarzalnej głębi i ogólnie będzie fajna w obcowaniu. Ulepszona okładka dotyczy całego nakładu.

Już niedługo ujawnimy kolejny próg, który dla odmiany będzie skierowany wyłącznie do osób wspierających. Do filmu dorzucimy taki drobny bonusik, który nie wyjdzie poza grono donatorów. Dzięki niemu wasz pierwszy numer stanie się jeszcze bardziej EXCLUSIVE!!!
Dodano: 25.07.2014, 22:07
  Konto usunięte
Konto usunięte
Nom Nom Nom
Dodano: 25.07.2014, 21:11
Evilek
Evilek
Taka jazda, że dostałem czkawki!
Dodano: 25.07.2014, 21:09
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Chyba też się skuszę! :)

Nowe progi + nowa nagroda + powiększona ekipa Dodano 16.07.2014, godz. 16:44


No i stało się! Bez bicia przyznajemy, że Wasza reakcja przerosła nasze oczekiwania. Przy okazji wiemy, że tak ostro odświeżaliście stronę przy 99% wsparcia, że ekipa z PolakPotrafi.pl musiała zaciągnąć do serwerowni szybsze chomiki. Pięknie... niech mają :P

Ale do rzeczy...

Na właściwe podziękowania przyjdzie jeszcze lepsza pora bo musimy ostro walczyć by dotrzymać wszystkich terminów i spełnić Wasze oczekiwania, ale możecie być pewni, że nie żartowaliśmy pisząc w nagrodach o "Dozgonnej wdzięczności". Jesteście kosmiczni i razem udowodniliśmy "co-nie-co" niektórym niedowiarkom!

Co do samej treści tej aktualności i merytoryki samego projektu.

1. Odsłaniamy kolejne progi!

Wielu z Was melduje, że kwartalnik to nie najlepsza opcja i że powinniśmy wydawać częściej. Zgadzamy się z Wami. Jednak każdy kto zna się na temacie, wie że wychodzenie nie co trzy, a co np. dwa miesiące to wbrew pozorom inna para kaloszy. Dlatego postanowiliśmy, że... dodamy próg, który pozwoli nam na obecność u Was do dwa miesiące!

Zła wiadomość jest taka, że ze względu na koszt takiej zabawy nie jest to próg kolejny po KGB. Aby wydawanie co dwa miesiące było naprawdę możliwe, a nie było tylko pustą zagrywką marketingową, musieliśmy ustawić ten próg na 220 proc.

Wierzymy, że damy radę i że Wy wierzycie w nas:)!

Między progiem z KGB, a tym na 220 proc. są dwa bardzo fajne, które powinny umilić Wam walkę o kolejne rekordy.

Zdobycie 160 proc. pozwoli nam na zrobienie bajeranckiej, grubej i foliowanej okładki. No i grzbiet będzie w kancik więc można powiedzieć, że będzie Full (secret )Service :D. Poza tym jednym z partnerów naszej akcji na 'polaku' zostało Artifex Mundi, które zgodziło się oddać jako gratis kody na swoich gier wszystkim wspierającym, którzy wsparli powrót Sikreta przynajmniej na 90 zł. Oczywiście jak dobijemy do tych 160%. No i będzie można dobrać sobie kolejną nagrodę, ale to znajdziecie już w samym opisie na stronie projektu.

190 proc. wsparcia pozwoli nam zrealizować krótki film dokumentalny o historii Secret Service, który chcielibyśmy rozdać w wersji elektronicznej każdemu wspierającemu!

Wszystkie szczegóły dotyczące nowych progów, gratisów i nowych nagród, które odblokowują się wraz z rozwojem sytuacji znajdziecie w opisie projektu.

2. Nowa nagroda!

Postulowaliście o wiele nowych nagród. Od prenumerat inaczej rozłożonych, gadżetów, wydań elektronicznych, plecaków po hitlerowski hełm. Przebijamy się przez to i analizujemy co jest wykonalne i przy okazji nie pokrzywdzi tych wszystkich, którzy wybrali już jakieś inne nagrody.

Tymczasem aby nie zostawiać Was z pustymi rękoma (dosłownie!) dodaliśmy nową nagrodę za 140 zł – Piwny Sikret! Zawiera ona to co nagroda za 87 zł + kufel na piwo z logiem SS i podkładkę pod ten kufel w klimatach Secret Service.

Jakby co przypominamy - system na PolakPotrafi.pl umożliwia dość proste zmienianie nagród, więc każdy kto byłby zainteresowany może śmiało nagrodę podmienić na tę z kuflem.

3. Ujawniliśmy kolejną osobę ze składu redakcyjnego

Tutaj bez rozpisywania się... rzućcie okiem na zakładkę naszego zespołu w projekcie, a nowa osoba na pewno nie umknie Waszej uwadze:)

To tyle na dzisiaj!

Walczymy dalej bo tempo gigantyczne, a jest co robić!

Czekamy na uwagi i wrażenia - słuchamy i czytamy jak zawsze!
Dodano: 22.07.2014, 12:21
  kelong
kelong
Not enough mana for 2miesiecznik. Gief more (epix) !
Dodano: 17.07.2014, 10:29
  Marcin Lulek
Marcin Lulek
Też chętnie bym obejrzał i ew. skorygował moje nagrody, ale jak rozumiem tego projeku jeszcze nie ma.
Dodano: 17.07.2014, 8:28
  Andrés
Andrés
Pomysł z kuflem i podkładką super :) ja chętnie bym zobaczył chociaż projekt takiego kufla i podkładki bo 53 zeta za to to niezły kąsek :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014 23:11