Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Secret_Service

Secret_Service

Warszawa

Pismo legenda! Towarzyszyło polskim graczom od 1993 roku. Teraz powraca by z Waszym wsparciem móc pojawić się na papierze i zapewnić rozrywkę na poziomie wszystkim tym dla których kultura gier wideo/komputerowych to znacznie więcej niż suche recenzje i weekendowe wyprzedaże.
Legendarna nazwa, legendarny skład i wierność starej magii Sikreta - to świętości, których nasz projekt nie zbruka!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

284110 PLN z 93000 PLN

3688 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

305%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014.

Secret Service

Nowe progi + nowa nagroda + powiększona ekipa

Dodano 16.07.2014, godz. 16:44


No i stało się! Bez bicia przyznajemy, że Wasza reakcja przerosła nasze oczekiwania. Przy okazji wiemy, że tak ostro odświeżaliście stronę przy 99% wsparcia, że ekipa z PolakPotrafi.pl musiała zaciągnąć do serwerowni szybsze chomiki. Pięknie... niech mają :P

Ale do rzeczy...

Na właściwe podziękowania przyjdzie jeszcze lepsza pora bo musimy ostro walczyć by dotrzymać wszystkich terminów i spełnić Wasze oczekiwania, ale możecie być pewni, że nie żartowaliśmy pisząc w nagrodach o "Dozgonnej wdzięczności". Jesteście kosmiczni i razem udowodniliśmy "co-nie-co" niektórym niedowiarkom!

Co do samej treści tej aktualności i merytoryki samego projektu.

1. Odsłaniamy kolejne progi!

Wielu z Was melduje, że kwartalnik to nie najlepsza opcja i że powinniśmy wydawać częściej. Zgadzamy się z Wami. Jednak każdy kto zna się na temacie, wie że wychodzenie nie co trzy, a co np. dwa miesiące to wbrew pozorom inna para kaloszy. Dlatego postanowiliśmy, że... dodamy próg, który pozwoli nam na obecność u Was do dwa miesiące!

Zła wiadomość jest taka, że ze względu na koszt takiej zabawy nie jest to próg kolejny po KGB. Aby wydawanie co dwa miesiące było naprawdę możliwe, a nie było tylko pustą zagrywką marketingową, musieliśmy ustawić ten próg na 220 proc.

Wierzymy, że damy radę i że Wy wierzycie w nas:)!

Między progiem z KGB, a tym na 220 proc. są dwa bardzo fajne, które powinny umilić Wam walkę o kolejne rekordy.

Zdobycie 160 proc. pozwoli nam na zrobienie bajeranckiej, grubej i foliowanej okładki. No i grzbiet będzie w kancik więc można powiedzieć, że będzie Full (secret )Service :D. Poza tym jednym z partnerów naszej akcji na 'polaku' zostało Artifex Mundi, które zgodziło się oddać jako gratis kody na swoich gier wszystkim wspierającym, którzy wsparli powrót Sikreta przynajmniej na 90 zł. Oczywiście jak dobijemy do tych 160%. No i będzie można dobrać sobie kolejną nagrodę, ale to znajdziecie już w samym opisie na stronie projektu.

190 proc. wsparcia pozwoli nam zrealizować krótki film dokumentalny o historii Secret Service, który chcielibyśmy rozdać w wersji elektronicznej każdemu wspierającemu!

Wszystkie szczegóły dotyczące nowych progów, gratisów i nowych nagród, które odblokowują się wraz z rozwojem sytuacji znajdziecie w opisie projektu.

2. Nowa nagroda!

Postulowaliście o wiele nowych nagród. Od prenumerat inaczej rozłożonych, gadżetów, wydań elektronicznych, plecaków po hitlerowski hełm. Przebijamy się przez to i analizujemy co jest wykonalne i przy okazji nie pokrzywdzi tych wszystkich, którzy wybrali już jakieś inne nagrody.

Tymczasem aby nie zostawiać Was z pustymi rękoma (dosłownie!) dodaliśmy nową nagrodę za 140 zł – Piwny Sikret! Zawiera ona to co nagroda za 87 zł + kufel na piwo z logiem SS i podkładkę pod ten kufel w klimatach Secret Service.

Jakby co przypominamy - system na PolakPotrafi.pl umożliwia dość proste zmienianie nagród, więc każdy kto byłby zainteresowany może śmiało nagrodę podmienić na tę z kuflem.

3. Ujawniliśmy kolejną osobę ze składu redakcyjnego

Tutaj bez rozpisywania się... rzućcie okiem na zakładkę naszego zespołu w projekcie, a nowa osoba na pewno nie umknie Waszej uwadze:)

To tyle na dzisiaj!

Walczymy dalej bo tempo gigantyczne, a jest co robić!

Czekamy na uwagi i wrażenia - słuchamy i czytamy jak zawsze!

Dodano: 22.07.2014, 12:21
  kelong
kelong
Not enough mana for 2miesiecznik. Gief more (epix) !
Dodano: 17.07.2014, 10:29
  Marcin Lulek
Marcin Lulek
Też chętnie bym obejrzał i ew. skorygował moje nagrody, ale jak rozumiem tego projeku jeszcze nie ma.
Dodano: 17.07.2014, 8:28
  Andrés
Andrés
Pomysł z kuflem i podkładką super :) ja chętnie bym zobaczył chociaż projekt takiego kufla i podkładki bo 53 zeta za to to niezły kąsek :)
Dodano: 17.07.2014, 7:30
  Mhaar
Mhaar
Zaraz 130% strzeli :)
Dodano: 17.07.2014, 6:38
  Wojciech Olczyk
Wojciech Olczyk
Jeśli dacie próbkę jednej strony... na pewno dobijecie do 200%
Dodano: 17.07.2014, 0:01
  Marcin Lulek
Marcin Lulek
Zaraz 120k strzeli :-)
Dodano: 17.07.2014, 0:00
  Marcin Lulek
Marcin Lulek
Cóż za bzdura, kickstarter rządzi się troche innymi prawami to raz.

Dwa: mogłbym pokazać masę projektów gdzie dostawałeś np. gre na kilku platformach równocześnie i nie widział w tym nikt problemu. To samo z grami steam na 3 platformy na raz - kiedyś też trzeba było za to płacić oddzielnie. W kickstarterze Jagged Alliance nawet była opcja otrzymania wszystkich starszych gier za darmo jako niespodzianka.
Juz nie wspomne nawet humblebundle.com.

Trzy: koszt utrzymania serwerów które by to serwowały dla tych załóżmy 10 tyś. prenumeratorów jest smiesznie niski.

Ale wydaje mi się ze my tutaj nie o tym...

Pytanie było do SS Wojtku, myślę że nie potrzebują obrońcow z argumentami na poziomie cheesburgera i frytek.
Dodano: 16.07.2014, 23:16
  Wojtek Szymanowski
Wojtek Szymanowski
Niech koledzy zapytają się AGORY, czemu nie dodają do "wyborczej" wersji pdf gratis, albo dlaczego za każdy tygodnik w wersjach elektronicznych - trzeba zapłacić jeszcze raz, no i czemu mcdonalds nie daje gratis frytek do cheeseburgera?
Dodano: 16.07.2014, 22:12
  Marcin Lulek
Marcin Lulek
Bez przesady madgador, SS chciało feedback więc go dostało. Skąd mają wiedzieć czego oczekujemy jeśli im tego sami nie zakomunikujemy. Film jako strech-goal spotkał się z niezbyt ciepłym przyjęciem z tego co widzialem na FB i komentarzach.
Dodano: 16.07.2014, 19:36
  fasol20
fasol20
dwumiesiecznik to absolutne minimum. 135 kredytów zaufania zainwestowałem czy dalej hm bedzie to najdorższy swierszyk kuupiony ale wierze ze warto
Dodano: 16.07.2014, 19:17
  wosiu84
wosiu84
Witam
Wsparłem akcję ale nie wiem w jaki sposób dołączyć do grupy na facebooku.
Dodano: 16.07.2014, 18:43
  madgador
madgador
A ja nie będę ingerować w plan chłopaków z SS. Progi, nagrody i kolejne niespodzianki to ich pomysł. Szanuję to. Mówienie teraz, że coś powinno być gratis do czegoś nie ma sensu. Secret Service jest "mistrzem gry", a każdy gracz RPG wie, co spotyka zbyt nadgorliwych graczy. W najlepszym przypadku fortepian z nieba. :)

Pozdrawiam ekipę SS oraz towarzyszy broni, którzy dofinansowali projekt!
Dodano: 16.07.2014, 18:02
  Uadrol
Uadrol
Zgadzam sie z Marcinem Lulkiem aczkolwiek dla mnie nie jest priorytetem aby byl to dwumiesiecznik. Wole nawet bardziej wypasiony kwartalnik. PDF powinien byc gratis do wydania papierowego.
Dodano: 16.07.2014, 17:03
  Marcin Lulek
Marcin Lulek
Pomysł z kuflem super - pomysł z okładką też dobry.

Wolałbym jednak żeby to film był nagrodą za 200k+ a dwumiesięcznik był niższym stopniem - rożnica pomiędzy tymi programi jest taka sama ;)

Kolejna sprawa zamówiłem 6 wydań papierowych, z opisu wynika - że pierwszy numer będzie ze zwykłą okładką?

No i ostatnia sprawa - pewnie trochę drażliwa - zamawiając wydanie papierowe uważam, że dodanie wersji PDF gratis było by miłym dodatkiem.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014 23:11