Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Secret_Service

Secret_Service

Warszawa

Pismo legenda! Towarzyszyło polskim graczom od 1993 roku. Teraz powraca by z Waszym wsparciem móc pojawić się na papierze i zapewnić rozrywkę na poziomie wszystkim tym dla których kultura gier wideo/komputerowych to znacznie więcej niż suche recenzje i weekendowe wyprzedaże.
Legendarna nazwa, legendarny skład i wierność starej magii Sikreta - to świętości, których nasz projekt nie zbruka!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

284110 PLN z 93000 PLN

3688 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

305%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014.

Secret Service

O projekcie

 

28.08.2014 - FORUM! - Dokonało się, padł kolejny próg który był progiem nie ujawnionym do ostatniej chwili. Będzie forum :-)

21.08.2014 - PRÓG ZDOBYTY! - To już oficjalne! Secret Service będzie co dwa miesiące!

21.08.2014 - MIESIĘCZNIK - Nowy próg ujawniony! Kolejne w drodze!

19.08.2014 - NOWA NAGRODA - Dodaliśmy możliwość nabycia reaktywowanych numerów od 2 do 6! Znajdziecie nową nagrodę w spisie po prawej stronie.

18.08.2014 - Jest jednym z symboli początku i końca starego Secreta. Dołącza też do składu przywracającego legendę! Kto? Paweł "PooH" Chmielowiec!

18.08.2014 - Skład uzupełniony! Dzisiaj o 11.30 ujawnimy kolejne nazwisko!

11.08.2014 - 190 proc.

Razem zdobyliśmy kolejny próg! Dla wspierających nowy numer SS będzie obszerniejszy, a także załapiecie się na dodatkowy bonus od muve.pl i Sekretny film! Ci z Was, którzy chcieliby dostać Sekretne Wideo na DVD, mogą wybrać nową nagrodę.

06.08.2014 - Gregoriusowi mówimy wielkie CZEŚĆ!

04.08.2014 - "Poniekąd dzięki niemu Pegaz, Micz i Łapusz nawiązali pierwszy kontakt". Tak, kolejną ujawnioną osobą jest Marek Czerniak!

01.08.2014 - "Secret po prostu nie mógł się odrodzić bez udziału swego nadwornego rysownika" - tak, Śledziu jest z nami :)

31.07.2014 - Tylko dla wspierających: pogrubione wydanie po osiągnięciu progu 190 proc.!

Czas na ujawnienie zaktualizowanego progu na poziomie 190 proc. Poza Sekretnym Wideo, który w wersji elektronicznej otrzymają wszyscy wspierający oraz zniżką na zakupy w Muve.pl, po osiągnięciu progu Secret Service stanie się grubszy. Co istotne – dodatkowe strony pojawią się wyłącznie w pierwszym numerze reaktywowanego Secret Service w wersji drukowanej, limitowanej -  dostępnej tylko w ramach akcji na PolakPotrafi.pl! Będzie to kontent “rozrywkowy” :)

31.07.2014 - Do ekipy dołączył Paweł Piechnik. Jego bio czeka na Was zaraz pod bio Pegaza

30.07.2014 - His Head is Retro - "Ziemek" dolączył do składu!

29.07.2014 - Redakcja ciągle rośnie w siłę! W naszym zespole pojawia się nowa twarz :)

28.07.2014 - Nowa twarz na nowy tydzień akcji! Dołącza do nas Voyager

25.07.2014 - 160%! - JEST! Kolejny próg zdobyty o 20:25!

25.07.2014 - Sos jest z nami!

24.07.2014 - Michał "Krooger" Cichy. WITAMY!

23.07.2014 - Nowy na naszym pokładzie to człowiek o "specyficznej powierzchowności"...

22.07.2014 - Młode Wilki - Dołącza do nas nowa osoba! Tzw. młody wilk! Szczegóły w zakładce "Nasz Zespół"

21.07.2014 - Cel 190% – Work In Progress

Czytamy od Was wszystko. Zauważyliśmy, że cel Sekretne Wideo nie wszystkich z Was dostatecznie zadowolił i zmobilizował do walki. Tak więc informujemy: mamy dla Was dwie dodatkowe niespodzianki w ramach tego progu. Pierwszą ujawniamy już teraz: sklep Muve.pl każdemu, kto wsparł projekt na kwotę 90 PLN lub więcej oferuje rabat w wysokości 25% na zakup dowolnej gry w wersji cyfrowej z oferty sklepu. Druga to rzecz wymagająca dokładnego zaplanowania i pewnego nakładu pracy z naszej strony - będziemy mogli ją ujawnić w ciągu ok. 10 dni. Piszemy o tym, żebyście już dziś wiedzieli, że ten próg nabierze nowego kszłałtu. Nie kasujemy wideo – film będzie – ale sam cel nabierze nowego wypasu. Stay tuned!

21.07.2014 - Nowa karta postaci odkryta :-) Do zespołu dołączył Piotr "Naczelnik" Pieńkowski!

17.07.2014 - KGB! - Tego nie trzeba tłumaczyć! Dnia trzeciego dotarliśmy do 130%, a to oznacza koniec błędów i wypaczeń! KGB wraca! DZIĘKUJEMY

17.07.2014 - Secret Service wita Marcina Drewsa na pokładzie!

16.07.2014 - JEST MOC! - W pięknym stylu dobiliśmy wszyscy razem do 100 tys. zł. A przy 100% prawie wysypaliśmy serwery PolakPotrafi.pl. Dzięki Wam wracamy bijąc od razu rekordy polskiego crowdfundingu!

16.07.2014 - WORK IN PROGRESS - Poniżej możecie zobaczyć, że pojawiła się nowa twarz w składzie redakcyjnym. Już naprawdę niedługo ujawnimy też nowe progi i jedną, smaczną nagrodę!

15.07.2014 / 03:09 - Crowdfundingowa akcja Sikreta wystartowała o nieprzypadkowej 03:09!

15.07.2014 / 03.11 - Śledziu zdążył! - Nie było to pewne do końca, ale przecież nie mógł zawieść. Tak więc mamy piękny, kolekcjonerski t-shirt z motywem autorstwa Michał Śledzińskiego z okazji powrotu Sikreta! Pełna rozmiarówka, dla pań i panów!

15.07.2014 - Dekonspiracja trwa. Na dobry początek jest nas już szóstka!

 

Magazyn Secret Service w połowie lat 90-tych ukształtował w Polsce sposób postrzegania gier. W szczytowym momencie docierał do niemal 200 tysięcy ludzi. Potem odszedł, wraz z wieloma innymi magazynami złotej ery rodzimego dziennikarstwa związanego z elektroniczną rozrywką. Tamte czasy są już odległą przeszłością, ale pewne etosy nie przemijają. Magiczne żółte litery na czerwonym tle są jednym z nich.

Po 13 latach przerwy powraca na rynek dawny lider rynku wydawniczego. Z nowymi pomysłami, z nową formułą i w świetnych nastrojach. Wydawcą nowego Secret Service jest organizator konwentu Pixel Heaven, Robert „Łapusz” Łapiński. Nad jakością tekstów, doborem autorów i tematów czuwa dawny dziennikarz SS, autor "Cyfrowych marzeń", Piotr „Micz” Mańkowski, który objął funkcję Redaktora Naczelnego. Za oprawę graficzną i stary, dobry klimat odpowiada współzałożyciel dawnego Secret Service, Waldemar „Pegaz” Nowak.

 

Wskrzeszony Secret Service będzie poruszał się w obrębie szeroko rozumianej kultury growej. Chcemy robić pismo opowiadające o grach takie rzeczy, jakich nie da się wyguglać w sieci. W nowym SS udzielają się dinozaury, które człapały po świecie już w czasie gdy ukazał się Knight Lore, ale jest też miejsce dla młodych wilczków. Oprócz recenzji nowych, zaskakujących gier i technologicznych cudów, znajdzie się też dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe, no i felietony pióra branżowych maestrów. Sporo growej nostalgii, dużo tajemnic ze świata gier i popkulturowych tematów, które o gry zahaczają. Plus świetne rysunki, świeży layout i trochę importowanego z przeszłości humoru. Ze starego Secreta pozostaną również duch i dobra polszczyzna. Będziemy proponować wysokiej jakości teksty. Bez szczegółowych szacunków ile retro, ile indie, czy AAA, bez klepania pustych formułek o misji.

Chcemy, żeby nasz czytelnik po lekturze poczuł, że dobrze spędził czas. Chcemy dawać do myślenia i inspirować.

Robert Łapiński “Łapusz”, Waldemar Nowak “Pegaz” i Piotr Mańkowski “Micz”

 

Secret Service to nie tylko nazwa. To przede wszystkim legendarni autorzy, których losy po zakończeniu działalności rozrzuciły po świecie. Teraz możemy powiedzieć tylko tyle, że... wielu z Waszych ulubieńców powróci! Akta będziemy ujawniać stopniowo więc pozostajemy w kontakcie!

 

 

Jesteśmy ludźmi poważnymi (w granicach rozsądku rzecz jasna:) i w ten sposób traktujemy Was. A najpoważniej traktujemy markę, jaką jest Secret Service. Jesteśmy zdeterminowani, żeby powrócić, a do tego nie poprzestać na kilku numerach. Im większe będzie Wasze wsparcie, tym powrót Secreta będzie bardziej spektakularny. Na razie widoczne są tylko cztery progi, ale wraz ze wzrostem licznika, będziemy ujawniać kolejne cele i bonusy dla Was.

 

 

- Prezent od Artifex Mundi: jedna, wybrana gra z oferty firmy, dla każdego, kto wsparł powrót Sikreta na kwotę 90 PLN i więcej. Lista gier do wyboru znajduje się TUTAJ (wybór poza grą 300 Dwarves). O podanie wybranego tytułu poprosimy Was w specjalnym mailu po zakończeniu kampanii.

- Plakat w formacie A2 ze wszystkimi okładkami Secret Service (wydania 1 - 95), które ukazały się w latach 1993 - 2001 oraz okładką numeru po reaktywacji. Do dokupienia jako oddzielna nagroda za 20 PLN

 

- W momencie powstania filmu, każdy z Was otrzyma go w wersji elektronicznej. Za free. Będzie również możliwość zdobycia filmu na płycie DVD.

- Prezent od Muve.pl - 25% rabatu na zakup jednej dowolnej gry w edycji cyfrowej w sklepie Muve.pl dla każdego, kto wsparł projekt kwotą 90 PLN i więcej

 

Wszyscy, którzy wesprą projekt Secret Service mogą być pewni dozgonnej wdzięczności redakcji Secret Service, popartej dodatkowo wpisem w Hall of Fame na stronie www.ssonline.pl.

Wszyscy otrzymają również dostęp do zamkniętej grupy roboczej “Secret Action” w serwisie Facebook. Skoro nam zaufaliście – chcemy, żebyście mieli wpływ na kształt Waszego magazynu. Grupa rusza 18 sierpnia i służyć będzie wymianie opinii i pomysłów w zamkniętym gronie wspierających oraz redakcji Secret Service.

 

Ilustracje przedstawiają wizualizacje produktów. Produkty mogą się różnić od prezentowanych.

Na chwilę obecną mamy większość tekstów do numeru pierwszego, a prace nad layoutem oraz DTP są na etapie końcowym. Ale wskrzeszenie po latach legendy jaką jest Secret Service, a do tego zrobienie tego na papierze i w stosownej jakości, pociąga za sobą ogrom przyjemności, pozytywnej pracy, ale też niemałych środków finansowych. Kluczowymi z nich są oczywiście druk, koszty autorów i redakcji, layoutu, składu, oprogramowania, utrzymania biura. Jest też szereg innych związanych z uruchomieniem cyklu wydawniczego oraz dystrybucji. Od naszej kampanii oczekujemy także otrzymania informacji zwrotnej od Was – czy chcecie powrotu Secret Service i jak często chcielibyście dostawać kolejny numer. Chcemy też pozostać niezależni.

Jedną istotną rzecz chcemy przekazać już teraz, bo chcemy być z Wami szczerzy. Niezależnie od wyników tej kampanii Secret Service wróci, a my nie przewidujemy możliwości zakończenia działalności po kilku numerach. Sęk w tym, że będzie to wyłącznie wydanie elektroniczne.

Nam się jednak marzy papier. Taki jak kiedyś. Namacalny, pachnący. Mamy nadzieje, że Wam też :-) Dlatego, jak chcecie swojego Sikreta dostać w niezapomnianej, drukowanej formie to wesprzyjcie nasz projekt

Dajcie nam „feedback” - a my Was nie zawiedziemy!

 

 

 

 

 

1. O co chodzi w crowdfundingu?

O idee, o wsparcie, o współudział i współtworzenie projektu. Crowdfunding to nie sucha przedsprzedaż. To emocje, zjawisko i uczucie, które pozwala partycypującym stać się częścią swoich ukochanych projektów.

2. Co z moją kasą jak nie uda się zebrać 100% wsparcia?

Wraca do Ciebie! Taka uczciwa zasada crowdfundingu - jak nie będzie 100% to Twoje wsparcie wraca do Ciebie nie pomniejszone nawet o grosz. A jak się uda zdobyć 100% albo i więcej to wtedy my jesteśmy zobowiązani zrealizować i dostarczyć Ci nagrodę jaką wybrałeś:)

3. Jakie będą dostępne rozmiary koszulek i w jaki sposób mogę dokonać wyboru po zakupie?

Poniżej znajduje się pełna rozmiarówka. O podanie rozmiaru poprosimy Cię w mailu po zakończeniu kampanii.

 

4. Kiedy ukaże się reaktywowany Secret Service?

Premiera latem. Tego roku :)

5. Na jakim etapie są prace związane z powrotem Sikreta na rynek?

Nasza ekipa sfinansowała ze środków własnych start projektu:

- odszukała w kraju i zagranicą wielu wspaniałych autorów, którzy już napisali kilkadziesiąt tekstów.

- stworzyła nowy układ graficzny pisma na miarę XXI wieku, adresowany do dojrzałego czytelnika.

- zbudowała infrastrukturę redakcji na miarę czasów w których żyjemy, opartą o zdobycze współczesnej technologii - pracujemy w chmurze, działamy zdalnie (w kraju i zagranicą), staramy się też oszczędzać zasoby naturalne planety. Czy uwierzycie, że na redakcyjne potrzeby zadrukowaliśmy jak dotąd jedynie 6 kartek papieru? 

- sprawy formalno-prawne zostały zapięte na ostatni guzik, by już nigdy się nie powtórzyły stare problemy.

 Mamy więc działającą redakcję, której kompetencje pozwolą na dostarczanie treści jakich nie znajdziecie w sieci.

6. Czemu nie widzę całego składu redakcji? Macie coś do ukrycia?

Bo to sikret :P. A tak poważnie... większa część składu jest już ustalona i sami zobaczycie, że jest tu sporo legendarnych nazwisk. Chcemy te informacje dawkować ,by móc każdej osobie poświęcić trochę uwagi i informacji, a Wam zapewnić trochę frajdy z obserwowania rozwoju projektu.

7. Mogę wybierać wiele nagród, a nie tylko jedną?

Tak! Na PolakPotrafi.pl uruchomiono możliwość wyboru wielu nagród. To znaczy, że jeżeli żaden pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań to znaczy, że możesz sobie dobrać własny :) Np. prenumeratę + koszulkę. Z czasem i z kolejnymi progami będą dochodzić też kolejne nagrody, które bez problemu będzie można sobie dobierać.

8. Po co Wam pieniądze?

Lista wydatków związanych z prowadzeniem redakcji nie ma górnej granicy. Możemy obiecać, że pozyskane pieniądze w zbiórce pójdą na produkcję i rozwój. Stałego finansowania wymagają:
- koszty pracownicze - autorzy, redaktorzy, dział reklamy, pozostali pracownicy biurowi
- biuro
- dodatkowy sprzęt komputerowy, konsole, telewizory, tablety, sprzęt foto-wideo, oświetlenie
- opłaty za chmurę i narzędzia w niej działające
- DTP
- podróże służbowe
- prawnicy
- oprogramowanie i licencje
- koszty druku
- koszty magazynowe
- kilkadziesiąt innych drobiazgów

9. A co dla nas w zamian?

Secret Service będzie dostępny w dwóch wersjach i w trzech kanałach dystrybucji. Znów piszemy jakby to już się wydarzyło, mimo że to dopiero nasze marzenia - co świadczy o poziomie determinacji. Chcemy, by czasopismo było dostępne drogą elektroniczną - szybko i tanio w dowolne miejsce na świecie oraz w ekskluzywnie wydrukowanej wersji papierowej dla prawdziwych miłośników zapachu farby drukarskiej. Gdy Secret się ukaże drukiem, trudno będzie spotkać człowieka, który się przyjaźnie nie uśmiechnie na jego widok. 

10. Dlaczego KGB rośnie dopiero przy 130%?

Aby zrobić tą wkładkę dobrze i solidnie musimy mieć na to środki i wiedzieć, że tego chcecie. Nie możemy zrobić tego po linii najmniejszego oporu. A kolejne 16 stron swoje kosztuje.

11. Jak będzie działać ta "zamknięta grupa" dla wspierających? Czym się będzie różnić od tego co już robicie na FB?

Będziemy tam komunikować i poddawać Waszej ocenie już konkretne pomysły na wygląd i zawartość magazynu. Będziemy też oczekiwać pomysłów z Waszej strony. Będzie to forum wymiany pomysłów na temat kierunków rozwoju magazynu. Miejsce gdzie będzie można dać upust swojej wyobraźni.

12. Jak żyć?

Dobre pytanie. Na początek wesprzyj powrót Sikreta. A potem wszystko się jakoś ułoży.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem secret@ssonline.pl oraz www.facebook.com/secretservicemagazine.

Czytamy wszystko, jak zawsze.

 

 

Media o Twoim projekcie:

Secret Service - pierwszy numer ukaże się 30.09 w cenie 14,50 zł

www.gry-online.pl | 2014-09-26

Fani kultowego magazynu Secret Service powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 30 września, wtedy bowiem zadebiutuje pierwszy numer nowego SS, który będzie sprzedawany w cenie 14,50 zł.

„Secret Service” wróci na rynek pod koniec września w cenie 14,50 zł

m.wirtualnemedia.pl | 2014-09-03

Reaktywowany magazyn o grach komputerowych „Secret Service” (Idea Ahead) ma się pojawić w sprzedaży pod koniec września br. Tytuł będzie kosztował 14,50 zł.

Zbiórka na Secret Service zakończona. Zebrano ponad 283 tys. złotych

www.gry-online.pl | 2014-08-29

Wczoraj, 28.08, została zakończona zbiórka pieniędzy na powrót bodaj najważniejszego magazynu dla graczy w latach 90. - Secret Service. Kultowe czasopismo pobiło wszelkie rekordy polskiego crowdfundingu i w serwisie PolakPotrafi.pl zebrało ponad 283 tysiące złotych.

Secret Service zebrał trzykrotnie więcej pieniędzy niż planowano. Rusza produkcja dwumiesięcznika

pclab.pl | 2014-08-29

Półtora miesiąca temu informowaliśmy o rozpoczęciu zbiórki funduszy na reaktywację magazynu Secret Service. Akcja w serwisie Polak Potrafi wczoraj się zakończyła, a jej autorzy mogą świętować wielki sukces. Zakładano uzbieranie 93 tysięcy złotych lecz ostateczna kwota wyniosła 282 344 zł, bijąc tym samym rekord polskiego crowdfundingu.

ZBIÓRKA NA MAGAZYN SECRET SERVICE ZAKOŃCZONA SUKCESEM

serwis.projektkonsola.pl | 2014-08-29

SECRET SERVICE TO W PEWNYCH KRĘGACH LEGENDARNY MAGAZYN O GRACH WIDEO, KTÓRY POWRÓCI NA RYNEK ZA SPRAWĄ ZBIÓRKI NA POLAK POTRAFI. POMYSŁODAWCY ZEBRALI KOSMICZNĄ KWOTĘ W PRZECIĄGU OSTATNICH KILKUNASTU DNI.

Wznowienie Secert Service, teledysk do "Hera koka hasz" - to oni za tym stoją

poznan.gazeta.pl | 2014-08-25

Do zakończenia zbiórki zostało jeszcze ponad 10 dni, ale już teraz wiadomo, że będzie rekordowa. Po kilkunastu latach przerwy na rynek wraca dwumiesięcznik "Secret Service" dla graczy komputerowych. Za reaktywację papierowego magazynu, niezwykle popularnego w latach 90., w całości płacą jego fani. Korzystając z serwisu finansowania społecznościowego (crowdfounding), wpłacili ponad 190 tys. zł, a wszystko wskazuje na to, że ostateczna kwota może przekroczyć 200 tys. zł.

SECRET SERVICE – ZBIÓRKA PIENIĘDZY POD PATRONATEM SERWISU PROJEKT KONSOLA!

serwis.projektkonsola.pl | 2014-08-04

SECRET SERVICE TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONYCH MAGAZYNÓW O GRACH WIDEO W POLSCE. W NASZYM KRAJU BYŁ ON BARDZO POPULARNY W OKRESIE ROZKWITU ELEKTRONICZNEJ ROZGRYWKI, A WIĘC LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. DZIŚ LEGENDARNA EKIPA MA PLANY POWROTU NA RYNEK, ZECHCESZ IM W TYM POMÓC?

Secret Service – tytuł, który podzielił kraj

antyweb.pl | 2014-07-29

Doskonała inicjatywa, wspaniały comeback, reaktywacja legendy czy skok na kasę, chamski wyzysk i złodziejstwo w biały dzień? Powrót Secret Service podzielił kraj równie mocno, jak wojny PO-PiS. Tym samym stał się bodaj największym socjologicznym fenomenem ostatnich miesięcy. Pozwolę sobie na mały komentarz jako człowiek oskarżany o udział w spisku i wynoszenie walizek pieniędzy…

Finansowanie społecznościowe: entuzjazm procentuje w gotówce

www.bankier.pl | 2014-07-27

Polacy zbierają na portalach crowdfundingowych na wydanie płyty, gry, czy wyprawę zabytkowym żukiem do Afryki. Obowiązują proste zasady: im więcej entuzjazmu uda się wzbudzić, tym więcej szans na sukces.

Powraca „Secret Service”! Legendarne pismo lat 90.

www.tvp.info | 2014-07-26

To już pewne. Dzięki finansowaniu społecznościowemu na rynku ponownie ukaże się legendarne pismo lat 90. – „Secret Service”. Magazyn wraca, bo projekt na jednym z najpopularniejszych w naszym kraju portalu crowdfundingowym zebrał w przeciągu doby od rozpoczęcia ponad 100 tys. zł (łącznie ponad 150 tys. zł).

Zbiórka funduszy na Secret Service pod patronatem HCgamer.pl

hcgamer.pl | 2014-07-22

Siedem dni od rozpoczęcia zbiórki. Ponad 141 tysięcy złotych zebrane przez ponad dwa tysiące wspierających. Największa dotychczas zebrana kwota na serwisie PolakPotrafi.pl. Tak w skrócie prezentują się liczby dotyczące reaktywacji Secret Service.

Dzięki serwisom crowdfundingowym można wskrzesić hity z przeszłości

forsal.pl | 2014-07-21

Od dziś obowiązuje nowa ustawa o zbiórkach publicznych, która znacznie ułatwia ich organizację, a szczególnie zbiórek internetowych. W tym coraz bardziej popularnego w Polsce crowdfundingu.

Kultowy Secret Service powstaje jak przysłowiowy feniks z popiołów

twojepc.pl | 2014-07-17

W zeszłym miesiącu do mediów trafiła wiadomość, że twórcy Secret Service zamierzają wskrzesić swój projekt i powrócić na rynek czasopism poświęconych grom komputerowym. Zorganizowano w tym celu zbiórkę pieniędzy na serwisie Polak Potrafi. Zebrano już kwotę 126735 zł z potrzebnych 93 tyś. Jak sami widzicie 'Polak Potrafi', a tym samym serwis wróci do rąk czytelników, na razie jako kwartalnik.

Śledziu wspiera Secret Service

alejakomiksu.com | 2014-07-16

Secret Service, jeden z legendarnych magazynów o grach komputerowych, rozpoczął zbiórkę funduszy na reaktywację pisma na portalu PolakPotrafi.pl. Michał "Śledziu" Śledziński wsparł inicjatywę przygotowując okolicznościowy t-shirt, który dostępny jest jako jedna z nagród.

Secret Service sfinansowany w niecałą dobę

playingdaily.pl | 2014-07-16

Ledwo zdążyłem ogarnąć, że Secret Service ogarnia zbiórkę funduszy na PolakPotrafi.pl, a już projekt został w pełni sfinansowany! Zbiórka oczywiście trwa nadal, ale wynik ten zasługuje na uznanie i przede wszystkim pokazuje jak bardzo brakowało tego pisma na rynku. Zobaczmy więc dokładnie o co biega.

ZBIÓRKA NA WSKRZESZENIE SECRET SERVICE WIELKIM SUKCESEM! JAKA JEST WARTOŚĆ NOSTALGII?

antyweb.pl | 2014-07-16

Wystarczyło 20 godzin, żeby zbiórka społecznościowa w serwisie polakpotrafi.pl osiągnęła minimalny poziom, a tym samym Secret Service powróci do kiosków po trzynastoletniej przerwie. Do końca akcji pozostały jeszcze 43 dni, a już zdążyły paść kolejne rekordy.

Fani sfinansowali powrót Secret Service

www.geekweek.pl | 2014-07-16

Pod koniec zeszłego miesiąca gruchnęła wieść, że po latach ekipa, która tworzyła dawniej Secret Service - magazyn o grach na którym wychowało się całe pokolenie graczy (w tym niżej podpisany) - zamierza powrócić. Zorganizowana została zbiórka w serwisie Polak Potrafi, i mimo że do jej końca pozostało półtora miesiąca już teraz udało się ufundować powrót SS.

Pierwszy wielki sukces crowdfundingu w Polsce. 93 tysiące w niecałą dobę

tech.wp.pl | 2014-07-16

Uruchomiona na portalu polakpotrafi.pl zbiórka na wznowienie działalności magazynu Secret Service przerosła wszelkie oczekiwania. Zakładane przez twórców 93 tysiące złotych zebrano w mniej niż dobę, a datki od zainteresowanych wciąż płyną szerokim strumieniem. To pierwszy poważny sukces tzw. "crowdfundingu" w Polsce.

Secret Service i cud nad Wisłą

marcinmdrews.natemat.pl | 2014-07-16

Reaktywacja kultowego czasopisma o grach Secret Service to ewidentny skok na kasę, a autorzy tego przedsięwzięcia - Robert Łapiński i Piotr Mańkowski - bezczelnie wykorzystali dawną markę, by ukręcić własny biznes. Nim się oszukani czytelnicy spostrzegą, obaj panowie wyjdą z redakcji z workami pieniędzy i pobudują sobie wille na Lazurowym Wybrzeżu...

Secret Service – powrót magazynu ufundowano w mniej niż 24 godziny

www.gry-online.pl | 2014-07-16

Fani sfinansowali powrót kultowego magazynu Secret Service w mniej niż 24 godziny w serwisie PolakPotrafi.pl, przy okazji bijąc rekordy polskiego crowdfundingu.

"Secret Service", kultowy magazyn o grach komputerowych, wraca. Twórcy zbierają pieniądze w sieci

wyborcza.pl | 2014-07-16

"Secret Service" był w latach 90. jednym z najważniejszych magazynów o grach komputerowych. Teraz, po 13 latach nieobecności na rynku, jego twórcy chcą go wskrzesić. Zbierają pieniądze na portalu crowdfundingowym. Fani pisma są podzieleni - wielu jest podekscytowanych powrotem legendy, inni twierdzą, że cała operacja może skończyć się fiaskiem.

Secret Service rozpoczął zbiórkę funduszy od fanów

blog.cdp.pl | 2014-07-15

W serwisie PolakPotrafi.pl wystartowała kampania, której celem jest zebranie środków na umożliwienie powrotu kultowego magazynu na rynek w pełnej chwale.

Zbiórka na magazyn Secret Service ruszyła na portalu Polak Potrafi

www.miastogier.pl | 2014-07-15

Na platformie PolakPotrafi ruszyła zbiórka pieniędzy na opłacenie procesu produkcji magazynu Seret Service, który w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia był niezwykle popularny wśród graczy w naszym kraju. Autorzy rzeczonego czasopisma założyli sobie, że zbiórka funduszy zakończy się przy uzyskaniu kwoty 93 tysięcy złotych.

"Secret Service" ruszyło ze zbiórką funduszy

hcgamer.pl | 2014-07-15

Co prawda niezależnie od powodzenia akcji na PolakPotrafi.pl, papierowa wersja SS i tak powstanie, ale jak widać po ilości wpłat, ludzie chcą wspierać ten projekt. Zbiórka ruszyła dziś w nocy, a pierwszy cel to 93 000 zł. Przy przekroczeniu 130% (120 900 zł), pismo powiększy swoją objętość i wróci legendarne KGB, a przy większej ilości wpłat, czekają na wpierających kolejne niespodzianki.

Ruszyła kampania crowdfundingowa Secret Service. Potrzebne jest ponad 90 tysięcy złotych!

www.pssite.com | 2014-07-15

Jakiś czas temu informowaliśmy, że kultowy magazyn Secret Service wraca na rynek po wielu latach przerwy. Teraz pojawiły się nowe szczegóły, a także ruszyła kampania crowdfundingowa, dzięki której można wesprzeć ten projekt.

Secret Service – kultowy magazyn zbiera pieniądze na wielki powrót

www.gry-online.pl | 2014-07-15

W serwisie PolakPotrafi.pl rozpoczęto zbiórkę pieniędzy na reaktywację kultowego czasopisma Secret Service. Redakcja potrzebuje 93 tysiące złotych, by wydać magazyn w formie papierowej. Udzielając wsparcia, gwarantujemy sobie m.in. wpływ na kształt i zawartość magazynu. Powrót „Sikreta” nastąpi przed końcem lata tego roku.

Secret Service powróci, jeśli... zbierze 93 tys. zł.

www.chip.pl | 2014-07-15

Magia i Miecz ustanowiła rekord polskiego crowdfoundingu w 30 dni zbierając 98 tys. zł. - choć potrzebowano zaledwie 25 tys. zł. Secret Service potrzebuje znacznie większych środków. Czy tym razem także się uda? Wygląda na to, że jest to bardzo możliwe - nie minął jeszcze jeden dzień, a kampania już zebrała ponad 20% całej wymaganej kwoty.

Magazyn Secret Service zbiera fundusze na wydanie kwartalnika

pclab.pl | 2014-07-15

Kiedy pod koniec czerwca informowaliśmy o powrocie magazynu Secret Service, twórcy dali nam znać, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i papierowe wydanie to tylko kwestia czasu. Jednakże, okazało się, że było to tylko marketingowe zagranie mające na celu przypomnieć o sobie czytelnikom, i przyciągnąć ich do Facebookowego profilu redakcji magazynu. Zagranie to było nie do końca czyste, ale odniosło zamierzony skutek, bo o powrocie zrobiło się głośno, co twórcy wykorzystali do zorganizowania zbiórki pieniędzy na wydanie kwartalnika.

Tęsknisz za Secret Service? Pomóż uzbierać 93 tysiące na papierowe wydanie magazynu

www.dobreprogramy.pl | 2014-07-15

Kiedy grupka znanych redaktorów sprzed lat zapowiadała powrót kultowego magazynu o grach Secret Service, wyglądało na to, że mają już konkretny plan i tylko czekają na odpowiednią koniunkcję ciał niebieskich, aby ruszyć z przedsięwzięciem. Profil pisma na Facebooku błyskawicznie zapełnił się fanami, zdającymi sobie sprawę z trudnej sytuacji prasy wobec powszechności Internetu, jednak chcących wierzyć, że reaktywacja może się udać. Ekipa odpowiedzialna za nowy SS postanowiła skorzystać z zainteresowania i wystartowała... ze zbiórką na realizację projektu. Szuka 93 tysięcy złotych na kwartalnik.

Co nowego z Secret Service?

gamezilla.komputerswiat.pl | 2014-07-15

Pamiętacie, jak pod koniec ubiegłego miesiąca usłyszeliśmy o projekcie przywrócenia do życia kultowego niegdyś magazynu o grach Secret Service? Zastanawialiśmy się wtedy, co oznacza tajemnicze odliczanie na stronie internetowej projektu. Cóż, odliczanie dobiegło końca i stało się to, co wielu z nas spodziewało się, że się stanie - rozpoczęto zbiórkę crowdfundingową na reaktywację czasopisma.

Twórcy Secret Service potrzebują 93 tysiące na powrót? Akcja na PolakPotrafi.pl

www.ppe.pl | 2014-07-15

Właśnie dotarła do nas wiadomość, że Secret Service jutro wystartuje z crowdfundingową akcją na serwisie PolakPotrafi. Twórcy magazynu chcą zebrać 93 tysiące złotych, a dla wspierających szykują ciekawe nagrody. [Aktualizacja #1]

SECRET SERVICE – WKRÓTCE WYSTARTUJE ZBIÓRKA FUNDUSZY NA START MAGAZYNU

serwis.projektkonsola.pl | 2014-07-15

WIEŚĆ O POWROCIE LEGENDARNEGO MAGAZYNU O GRACH WIDEO SECRET SERVICE PORUSZYŁA POLSKĄ SCENĘ GRACZY. JAK SIĘ JEDNAK OKAZUJE, DROGA KU TEMU JESZCZE DŁUGA, PONIEWAŻ TWÓRCY ZBIERAJĄ FUNDUSZE.

Wkrótce wystartuje zbiórka funduszy na nowy magazyn Secret Service

www.eurogamer.pl | 2014-07-14

Wkrótce rozpocznie się zbiórka funduszy przeznaczonych na prowadzenie i rozwój magazynu Secret Service. Wyznaczony cel to 93 tys. zł. Kolejni autorzy tekstów Secret Service będą ujawniani w miarę postępów zbiórki O powrocie popularnego pisma na rynek poinformowano w czerwcu. Redaktorem naczelnym nowej edycji będzie Piotr „Micz” Mańkowski.

"Secret Service" wraca i potrzebuje pieniędzy fanów. Choć wróci i bez nich

polygamia.pl | 2014-07-14

"Secret Service" wraca, ale potrzebuje sfinansowania. 93 tys. złotych. Wsparcie rzędu 9 zł oznacza nagrodę w postaci pierwszego numeru w PDF; 16 zł da numer w formie papierowej. Wariantów jest oczywiście więcej, a wszystkie znajdziecie na stronie akcji

Kampania na Polak Potrafi – tak będzie wyglądać reaktywacja Secret Service.

yetiograch.pl | 2014-07-14

Internet okazał się być bardziej sprytny od kamuflażu zrobionego przez odpowiedzialnych za reaktywację Secret Service. Ktoś „zahakierował” i przekonał się co się pojawi na stronie Secret Service. Kampania crowdfundingowa. Co ciekawe, los gazety od niej nie zależy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014 23:11