Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Secret_Service

Secret_Service

Warszawa

Pismo legenda! Towarzyszyło polskim graczom od 1993 roku. Teraz powraca by z Waszym wsparciem móc pojawić się na papierze i zapewnić rozrywkę na poziomie wszystkim tym dla których kultura gier wideo/komputerowych to znacznie więcej niż suche recenzje i weekendowe wyprzedaże.
Legendarna nazwa, legendarny skład i wierność starej magii Sikreta - to świętości, których nasz projekt nie zbruka!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

284110 PLN z 93000 PLN

3688 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

305%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014.

Secret Service

Co 2 miesiące!

Dodano 21.08.2014, godz. 22:25

JEST! Jesteście niesamowici! Secret Service przestaje być kwartalnikiem! To radość nie tylko dla tych, którzy wybrali nagrodę z sześcioma numerami do przodu. To ogromne szczęście (i odpowiedzialność) także dla nas bo wiemy, że piszemy dla niesamowitych ludzi.

Chcielibyśmy żebyście mieli świadomość tego co razem osiągamy. Nie tylko przywracamy legendę, ale wspólnymi siłami, zaangażowaniem, pracą bijemy rekordy polskiego finansowania społecznościowego.

To wspaniały znak, który daje nadzieje, który pokazuje, że zdeterminowana społeczność może osiągać zamierzone cele. Może realizować marzenia.
Tak jak kiedyś Secret Service, tak dzisiaj wszyscy razem przecieramy szlaki. Dla siebie i dla tych wszystkich, którzy być może pójdą w nasze ślady mądrzejsi o to wszystko co robimy dobrze i co zrobiliśmy źle.

Ale koniec tego bajdurzenia. My wracamy do robienia Secreta i mamy nadzieje, że cały czas razem z Wami u boku, walczymy o kolejne progi!


Z pozdrowieniami
Ekipa Secret Service

Dodano: 22.08.2014, 7:37
  kelong
kelong
Wykupiłem wczoraj jeszcze pierwszy numer kioskowej okladki, zeby miec ten limitowany i ten nie ;) Poza oczywiscie pierwszymi 6 numerami...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.08.2014 23:11