Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

RSS

Udało się! Będzie sprzęt do Centrum Rehabilitacji Dodano 06.04.2018, godz. 23:21

DZIĘKUJEMY!

Kochani,

emocje jeszcze nie opadły, ale już teraz chcielibyśmy z całego serca podziękować każdej z 133 osób, które przyczyniły się do pozytywnego zakończenia tego projektu. Dziękujemy też wszystkim, którzy przekazywali informację dalej i zachęcali kolejne osoby do dołączenia. Zrobiliście naprawdę coś wielkiego.

Ostatnie dni były dla nas bardzo wymagające, jednak mając przy sobie takich ludzi, jak Wy, cały czas wierzyliśmy, że się uda. 

I udało się! Zebraliśmy środki na wyposażenie Centrum Rehabilitacji. Już niedługo nasi beneficjenci będą mogli korzystać z tego miejsca. 

NAGRODY

W przyszłym tygodniu każdy z Was otrzyma informacje dotyczące przekazania nagród. 

WSPIERAJ DALEJ

Jeśli jesteś osobą, która nie zdążyła wesprzeć projektu, ale chce pomóc w uruchomieniu Centrum Rehabilitacji, możesz przekazać darowiznę na rzecz Fundacji pod adresem: http://polandbusinessrun.pl/pl/support/wplac-darowizne-online

Pozostajemy w kontakcie! :)

6 godzin do końca! Potrzeba jeszcze 14 tys. zł Dodano 06.04.2018, godz. 15:57

Cześć,

jest nas tutaj już 116 osób. Wspólnie udało nam się uzbierać 42 681 zł, co jest niesamowitym sukcesem. Jednak, aby projekt się powiódł musimy uzbierać jeszcze 14 319 zł. Mamy na to tylko 6 godzin. Dlatego już po raz ostatni prosimy o udostępnienie informacji o akcji. Zróbmy szum, jakiego świat jeszcze nie słyszał, a już niedługo będziemy mogli się cieszyć z nowego, w pełni funkcjonalnego Centrum Rehabilitacji.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

PS. Aby poczuć odpowiedni nastrój, polecamy posłuchać tego utworu:

Zostały 2 dni! Pełna mobilizacja! Dodano 04.04.2018, godz. 11:23

Przekroczyliśmy już 30% potrzebnej kwoty! Żeby akcja sie powiodła potrzebujemy jeszcze 2 razy tyle. Zostały 2 dni, dlatego teraz jeszcze bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia. Co możesz zrobić, żeby pomóc?

  • Zwiększ kwotę swojego wsparcia o 5 zł. To tyle, co bilet autobusowy, ale jeżeli każdy z wspierających to zrobi, to będziemy mieć prawie pół tysiąca złotych.
  • Wyślij wiadomość z prośba o wpłatę do 5 znajomych. Ludzie lubią pomagać, ale czasami trzeba ich o pomoc poprosić bezpośrednio. Jeśli każdy z wspierających to zrobi, dotrzemy do prawie pół tysiąca osób. Jeśli połowa z tych osób wesprze akcję, to będziemy mieć wymagane 57 tys. zł.
  • Jeśli znasz firmę, która chciałaby zostać sponsorem Centrum Rehabilitacji i otrzymać określone korzyści w zamian za wsparcie, wyślij jej link do zbiórki (na świadczenia sponsorskie wystawiamy Faktury VAT). 
  • Jeśli chcesz przekazać jakiś przedmiot lub usługę jako nagrodę w zbiórce (książkę, pocztówkę z podróży, sesję fotograficzną, lekcję gry na gitarze, itp.), napisz na adres: k.babel@polandbusinessrun.pl

Razem możemy ułatwić osobom z niepełnosprawnościami dostęp do kompleksowej rehabilitacji. Nie zmarnujmy tej szansy. Do dzieła!

Hej, hej! Zapraszamy do środka! Dodano 29.03.2018, godz. 12:24

Witajcie Kochani!

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu Mamy już 27% potrzebnej kwoty. W ostatnich tygodniach wspólnie zrobiliśmy coś naprawde wielkiego. Nie możemy jednak pozwolić, aby ta praca poszła na marne. Pozostało zaledwie 8 dni, aby osiągnąć próg minimalny - 57 000 zł!

Udostępnij informację o zbiórce, powiedz o niej znajomym, zachęć do wsparcia. Twoja pomoc w tym zakresie ma naprawdę ogromne znaczenie. 

PS. Ostatnio doglądaliśmy prac wykończeniowych, realizowanych w naszym Centrum Rehabilitacji. Co się tam teraz dzieje? Stawiane są ścianki działowe, doprowadzany jest prąd i zakładany internet. Już niedługo będzie tam mógł stanąć sprzęt, który wspólnie sfinansujemy.

Lucyna o swojej rehabilitacji Dodano 22.03.2018, godz. 16:40

Dlaczego dedykowana rehabilitacja jest tak ważna?

Odpowiada nasza beneficjentka, która po stracie nogi rehabilitowała się... na kręgosłup!

Zobacz wideo:

W Centrum Rehabilitacji Poland Business Run chcemy skupić specjalistów, którzy będą rozumieć indywidualne potrzeby pacjentów.

Udostępnij wideo swoim znajomym i zaproś ich do wsparcia akcji: https://www.facebook.com/PolandBusinessRun/videos/1631951826912077/

Przy okazji gorąco dziękujemy kolejnym wspierającym: Una Wabinski, lichotka, stawic, erykberyk, norbert.jastrzebski, pklipp, Renata Cisek, Ewa Harapin. Wspólnie osiągnęliśmy kwotę 11141 zł! Do końca zbiórki pozostało 15 dni. Walczymy dalej!

Jesteśmy na półmetku Dodano 19.03.2018, godz. 14:55

Cześć!

Za nami połowa akcji crowdfundingowej. Dotarliśmy już naprawdę daleko. Dziekujemy Wam za Wasze dotychczasowe wsparcie oraz przekazywanie informacji dalej. Dołączyli do nas: Klub Kombinator, aga.bialystok oraz piotrdziendziel.

Ale to nie koniec. Wręcz przeciwnie. Aby projekt się powiódł potrzebujemy teraz wzmożonej mobilizacji. Co możesz jeszcze zrobić? Polub i udostępnij post z profilu Polak Potrafi: https://www.facebook.com/PolakPotrafi/posts/1758800060847433

To czy osoby z niepełnosprawnościami będą miały dostęp do kompleksowej rehabilitacji zależy w dużej mierze od Ciebie. Pomożesz?

Przesyłamy pozdrowienia od... Dodano 12.03.2018, godz. 14:30

Witajcie w ten piękny wiosenny dzień!

W miniony weekend grupa Trenerów Wsparcia naszej Fundacji uczyła się podstaw fizjoterapii i rehabilitacji pod okiem zaprzyjaźnionego rehabilitanta - Sławka Szczupackiego. 

Trenerzy Wsparcia to projekt będący naszą odpowiedzią na trudności w dostępie do pomocy psychologicznej i rehailitacyjnej, z jakimi spotykają się osoby po zabiegu amputacji.

Grupa osób z niepełnosprawnościami, wyposażonych w specjalistyczną wiedzę, ale przede wszystkim własne doświadczenia będzie pomagać osobom po amputacjach w oswajaniu nowej rzeczywistości. Takie natychmiastowe wsparcie może przyspieszyć proces powrotu do sprawności. 

Proces ten może być jeszcze krótszy, jeśli krótszy będzie okres oczekiwania na wizytę w poradni rehabilitacyjnej. Właśnie dlatego zależy nam na uruchomieniu Centrum Rehabilitacji. Wierzymy, że się to uda!

Tymczasem przesyłamy słoneczne pozdrowienia od Ewy, Konrada, Sławka, Marty, Adriana i Artura.

PS.

Dziękujemy and.klemba, anadrobna, Magda Jabłońska, Adam Kopeć, olciaiwan, Nikodem Wojciechowski, Artur Bryński, hanfr, łapa, ozga.krzy, milena.skupien, mabaranska i karolina.brodzik.kb za dołączenie do grona wspierających. :)

Dobre wieści Dodano 09.03.2018, godz. 15:46

Wczoraj był niezwykły dzień (nie tylko ze względu na Dzień Kobiet). Plan wyposażenia Centrum Rehabilitacji został zatwierdzony przez sanepid. To milowy krok w kierunku uruchomienia miejsca, w którym osoby z niepełnosprawnością uzyskają szybką i fachową pomoc medyczną, która dla beneficjentów naszej Fundacji będzie całkowicie bezpłatna.

Jednym z kolejnych kroków jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego. I mamy nadzieję, że ten kolejny krok postawimy razem z Wami. Dziękujemy!

Mamy 9027 zł i 30 dni do końca Dodano 07.03.2018, godz. 16:59

Witajcie Kochani,

dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie. Dzięki Wam przekroczyliśmy już 9 tys. zł. To kwota, która pozwala na zakup 3 leżanek medycznych i jednego stołu rehabilitacyjnego. To już naprawdę wiele. 

Serdeczne podziękowania kierujemy w szczególności do osób, które dołączyły do grona wspierających w ostatnich dniach: dk.kakol498, ola.kuczara, oolenka, jaroslaw.stefanik, Teatr Węgajty, ania.orz, marek888, Przemysław Jankowski, Katarzyna Kondratowicz i florczak.monika.

To jeszcze nie koniec. Mamy 30 dni, żeby uzbierać kolejne 48 tys.

Chcesz pomóc bardziej?

Udostępnij informację o zbiórce wśród swoich znajomych. Możesz do tego wykorzystać przygotowaną przez nas grafikę:

Dodano: 07.03.2018, 17:01
Fundacja Poland Business Run
Fundacja Poland Business Run
Aby pobrać powyższą grafikę wystarczy kliknąć ją prawym przyciskiem myszy i wybrać "Zapisz grafikę jako..."

Przesyłamy pozdrowienia od całego zespołu!

Mamy już 14%! Dodano 28.02.2018, godz. 10:34

Jesteście niesamowici! Pierwszy tydzień zbiórki kończymy wynikiem 7992 zł, co daje 14% potrzebnej kwoty. 14% bliżej wyposażenia Centrum Rehabilitacji.

Do grona wspierających dołączyli: m.ciesla1987, Ciasteczkowy potwór, adam, Barbara Baś Guca, Andrzej Kozdęba, symetriapr i malgorzata.ewy. Serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami.

Pamiętajcie, aby poinformować o zbiórce znajomych. Dzięki temu szybciej zrealizujemy nasz wspólny cel - utworzymy miejsce, w którym osoby z niepełnosprawnością ruchową uzyskają kompleksową pomoc.

Dziękujemy!

Wystartowaliśmy! Dodano 23.02.2018, godz. 11:53

Najtrudniejszy jest pierwszy krok, na szczęście ten mamy już za sobą. :)

Pierwszy dzień zbiórki za nami. Kamil Bąbel, Super!!, m.stepien, Gloria, ag.hetmanczyk, biuro.szelc, gierczak.mateusz92, martahe, grazynabierowiec, grzesiek.1993, Natalia Siuba, Karolina Kubala - dziękujemy, że jesteście z nami od samego początku.

Zastanawiacie się, co jeszcze możecie zrobić, żeby wesprzeć akcję?

1. Chcesz zaoferować dodatkowe nagrody, które umieścimy na stronie projektu? Napisz na adres: k.babel@polandbusinessrun.pl.

2. Udostępnij akcję na swoim profilu, powiedz o niej znajomym, promuj, gdzie się da. Im więcej osób usłyszy o inicjatywie, tym większe szanse na zebranie niezbędnej kwoty.

3. Jeśli znasz firmy, które mogłyby zostać potencjalnymi sponsorami Centrum Rehabilitacji, skontaktuj się z nami: g.ludwin@polandbusinessrun.pl

 

Działamy dalej!

PS. Zobacz, jak nasi beneficjenci radzili sobie podczas obozu snowboardowego w Szczyrku:

 

To między innymi dla nich powstaje Centrum Rehabilitacji.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10