Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Udało się! Będzie sprzęt do Centrum Rehabilitacji

Dodano 06.04.2018, godz. 23:21

DZIĘKUJEMY!

Kochani,

emocje jeszcze nie opadły, ale już teraz chcielibyśmy z całego serca podziękować każdej z 133 osób, które przyczyniły się do pozytywnego zakończenia tego projektu. Dziękujemy też wszystkim, którzy przekazywali informację dalej i zachęcali kolejne osoby do dołączenia. Zrobiliście naprawdę coś wielkiego.

Ostatnie dni były dla nas bardzo wymagające, jednak mając przy sobie takich ludzi, jak Wy, cały czas wierzyliśmy, że się uda. 

I udało się! Zebraliśmy środki na wyposażenie Centrum Rehabilitacji. Już niedługo nasi beneficjenci będą mogli korzystać z tego miejsca. 

NAGRODY

W przyszłym tygodniu każdy z Was otrzyma informacje dotyczące przekazania nagród. 

WSPIERAJ DALEJ

Jeśli jesteś osobą, która nie zdążyła wesprzeć projektu, ale chce pomóc w uruchomieniu Centrum Rehabilitacji, możesz przekazać darowiznę na rzecz Fundacji pod adresem: http://polandbusinessrun.pl/pl/support/wplac-darowizne-online

Pozostajemy w kontakcie! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10