Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Zostały 2 dni! Pełna mobilizacja!

Dodano 04.04.2018, godz. 11:23

Przekroczyliśmy już 30% potrzebnej kwoty! Żeby akcja sie powiodła potrzebujemy jeszcze 2 razy tyle. Zostały 2 dni, dlatego teraz jeszcze bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia. Co możesz zrobić, żeby pomóc?

  • Zwiększ kwotę swojego wsparcia o 5 zł. To tyle, co bilet autobusowy, ale jeżeli każdy z wspierających to zrobi, to będziemy mieć prawie pół tysiąca złotych.
  • Wyślij wiadomość z prośba o wpłatę do 5 znajomych. Ludzie lubią pomagać, ale czasami trzeba ich o pomoc poprosić bezpośrednio. Jeśli każdy z wspierających to zrobi, dotrzemy do prawie pół tysiąca osób. Jeśli połowa z tych osób wesprze akcję, to będziemy mieć wymagane 57 tys. zł.
  • Jeśli znasz firmę, która chciałaby zostać sponsorem Centrum Rehabilitacji i otrzymać określone korzyści w zamian za wsparcie, wyślij jej link do zbiórki (na świadczenia sponsorskie wystawiamy Faktury VAT). 
  • Jeśli chcesz przekazać jakiś przedmiot lub usługę jako nagrodę w zbiórce (książkę, pocztówkę z podróży, sesję fotograficzną, lekcję gry na gitarze, itp.), napisz na adres: k.babel@polandbusinessrun.pl

Razem możemy ułatwić osobom z niepełnosprawnościami dostęp do kompleksowej rehabilitacji. Nie zmarnujmy tej szansy. Do dzieła!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10