Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Przesyłamy pozdrowienia od...

Dodano 12.03.2018, godz. 14:30

Witajcie w ten piękny wiosenny dzień!

W miniony weekend grupa Trenerów Wsparcia naszej Fundacji uczyła się podstaw fizjoterapii i rehabilitacji pod okiem zaprzyjaźnionego rehabilitanta - Sławka Szczupackiego. 

Trenerzy Wsparcia to projekt będący naszą odpowiedzią na trudności w dostępie do pomocy psychologicznej i rehailitacyjnej, z jakimi spotykają się osoby po zabiegu amputacji.

Grupa osób z niepełnosprawnościami, wyposażonych w specjalistyczną wiedzę, ale przede wszystkim własne doświadczenia będzie pomagać osobom po amputacjach w oswajaniu nowej rzeczywistości. Takie natychmiastowe wsparcie może przyspieszyć proces powrotu do sprawności. 

Proces ten może być jeszcze krótszy, jeśli krótszy będzie okres oczekiwania na wizytę w poradni rehabilitacyjnej. Właśnie dlatego zależy nam na uruchomieniu Centrum Rehabilitacji. Wierzymy, że się to uda!

Tymczasem przesyłamy słoneczne pozdrowienia od Ewy, Konrada, Sławka, Marty, Adriana i Artura.

PS.

Dziękujemy and.klemba, anadrobna, Magda Jabłońska, Adam Kopeć, olciaiwan, Nikodem Wojciechowski, Artur Bryński, hanfr, łapa, ozga.krzy, milena.skupien, mabaranska i karolina.brodzik.kb za dołączenie do grona wspierających. :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10